5800 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

musakurel

Üye
    Konu Sahibi
5800 güncelleme
arkadaslar telimi güncelleyecem ama program(nokia sftware updater ) telefonu bulmuyor.ne yapmam lazım ilk defa telefon gnceleyecem lütfen yardmcı oln.

furkan5800

furkan5800

Üye
arkadaş sende wlan la güncelle

orhaan48

orhaan48

Üye
arkadaslar telimi güncelleyecem ama program(nokia sftware updater ) telefonu bulmuyor.ne yapmam lazım ilk defa telefon gnceleyecem lütfen yardmcı oln.
teli eline al yıldız kare 4 adet sıfır kare yap sonra çıkan sayfada seçeneklerler güncellemeleri kontrol et v 51 bulur ve yükle önemli uyarı güncelleme esnasında telefonu asla kullanma çağrı gelirse cevaplama asla tele dokunma güncelleme 5 dakikandan kısa sürer bitince teli kapat ve tekrar aç daha sonra uygulamalar güncelleme ordan yeni prolar var onlarıda yükle

serhat_002

serhat_002

Üye
Önce tercihlerden Genel, veya Sessiz'i seç ondan sonra nokia sftware updater da bi daha dene olur çünkü bende her zmn öyle yapıyorum bi sorun çıkmıyo...

SilentOne

SilentOne

Üye
wi_fi ile güncelle en garantili yontem

furkan5800

furkan5800

Üye
doğru dedin

muzaffer1905

Üye
5800 telefonum var yazılım alamıyorum daha önce gelen yazılımı yükleme yaparken iptal ettım şimdi yükleme yapamıyorum problemım ne olabilir

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
teli eline al yıldız kare 4 adet sıfır kare yap sonra çıkan sayfada seçeneklerler güncellemeleri kontrol et v 51 bulur ve yükle önemli uyarı güncelleme esnasında telefonu asla kullanma çağrı gelirse cevaplama asla tele dokunma güncelleme 5 dakikandan kısa sürer bitince teli kapat ve tekrar aç daha sonra uygulamalar güncelleme ordan yeni prolar var onlarıda yükle
teşekkürler hacı :aha:

ayqn

Üye
arkadaslar bişey sorucam bu güncelleme işi garantiyi götürüyormu ?

mehmetoksum

Üye
hayır

basak_baris

Üye
offffffffffffffffff

iboca

Üye
SLM ARKADAŞLAR 5800 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİDE 5800 NAVİGATİON VARMIŞ ARASINDAKİ FARK NE BİLMİYRUM ACABA 5800 HAKINDA DONUYO DİYOLAR DORUMU ALİMİ ACAMA 5800 MO 5800 NAVİGATONMU TERCİHİNİZ NEDİR BİDE ANTEPTEYİM BEN ACABA NERDEN ALİM TEKNOSAMI BAMUKMU BİDE DİSBİRÖTÖR DİYOLAR ANLAMADIM MSN ADRESİM BURDA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARI BEKLİYORUM LÜTFEN [email protected]

Üst Alt