5800 gps ve navigasyon sorunu yaşayanlar sorabilirler. Çözüm burda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Starsley

Konu Sahibi
5800 gps ve navigasyon sorunu yaşayanlar sorabilirler. Çözüm burda
Evet arkadaşlar 5800 da gps ya da navigasyon sorunu yaşayanlar sorunlarınızı söyleyin çözelim inş

istosi

Üye
5800 ı alalı iki hafta oldu.Bir keresinde gps e bağlanmayı denedim,yaklaşık 5 dk.bekledim bağlanmadı.Bazı arkadaşlar uyduya bağlanmasının 10 dk.bulduğunu söyledi.Doğruluk payı var mı?

--------------- Ekleme ---------------

5800 ı alalı iki hafta oldu.Bir keresinde gps e bağlanmayı denedim,yaklaşık 5 dk.bekledim bağlanmadı.Bazı arkadaşlar uyduya bağlanmasının 10 dk.bulduğunu söyledi.Doğruluk payı var mı?

Fazla kurcalamadığım için bakmadım,ücretlimi navigasyon kullanımı?

Starsley

Konu Sahibi
Evet 10 dak buluyo ama telefonu güncellediğin taktirde 3.4 sürümü geliyo ve 5 dak iniyo bu anında konumunu buluyo navigasyon ücretsiz

istosi

Üye
Güncelleme ? onu nasıl yapacağız)))))

malum yeniyiz

Starsley

Konu Sahibi
Telefonun arama tuşlarından *#0000# tuşla cihaz güncellemeleri gelicek seçeneklerdn güncellemeleri kontrol et var seç varsa güncelle yoksa zaten en son sürüm var demektir. Not bu işlem ücretli ınternet paketi al yada wıfı ile yap zenginsen problem yok ve telefonun şarjda olsun yada şarj tam olsun

istosi

Üye
ok oyle yaparız
hafıza kartını çıkarayım mı?içinde ki bilgiler silinirmi?

Starsley

Konu Sahibi
Yok silinmez bende silmedi

istosi

Üye
yaptım,telefonu yedekle diye uyarı verdi bende yapmadım
ayrıca iş yerinde bir arkadaş yapmış bütün hafıza kartı silinmiş

Starsley

Konu Sahibi
Benimkini silmedi telefon yedekleme önemsiz notlar rehberdeki kişileri falan hafızaya kopyalıyo o kadar

istosi

Üye
tamamdır

hiçbirşey silinmedi ve navigasyona bağlanması 3 dk.bile sürmedi.

eyvallah

Starsley

Konu Sahibi
:) güle güle kullan

security_07

security_07

Üye
kardeş yaklaşık 7 aydır nokia5800 xm kullanıcısıyım 17.10.2010 tarihine kadar navigasyonumu rahatlıkla kullanırken vermiş olduğum tarihde telefonumu güncelleyerek v52.0.007 sürümüne geçtim fakat o günden sonra ne zaman menüden haritaları seçsem tlf kendiğliğinden kapanıp geri açılmakta yardımcı olursanız sevinirim TŞKLLL

yildizbey58

Üye
1 - navigasyona bağlanıyorum konumu buluyor ama haritayı bulması çooooook uzun sürüyor
2 - haritayı bulduktan sonra adres yazıyorum yola çıkınca ben arayı geçtikten sonra araya yeni gelmiş gibi gösteriyor yani normalden 1 dk ya yakın dön diyor ki ara geçmiş oluyor

Starsley

Konu Sahibi
Öncelikle secruty kardş telefonu güncellemişsin ama ovi haritalar güncellenmemiş olabilir eğer böyleyse o yüzdn kapanıp açılır senin yapman gereken uygulamalardn yazılım güncellemeye bak orda haritalar varsa güncelle eğer yoksa ovi haritaları kaldır ve mağazadan tekrar yükle bunu bi dene kardeş

Yıldız bey kardş sende haritaların sürümüne bak 3 mü 3.4 mü ona göre cvb verim.

Yıldız bey kardş sende haritaların sürümüne bak 3 mü 3.4 mü ona göre cvb verim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt