5800 FWler ve Hataları

 • 6 Kasım 2010
 • 870 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar ben bu sitedeki FW lerin hemen hemen hepsini kullandım sayılır.Hepinizin emeklerine saygı duyar ve teşekkürü bir borç olarak bilirim.Ama gelelim ki şu FW lerde hep bi sorun meydana gelmektedir..Belli süre içinde sistemde bozulmalar meydana geliyor.hatalar meydana geliyor.
  Örneğin;Ben hafıza kartına yeni müziklerimi attım,hem de gerektiği yere E:/music/ klasörü bildiğiniz gibi,daha sonra müzik çalardan listeyi yenile diyorum ama müzikçalar müziklerimi görmüyor..Yada ovi mağazayı güncellememe rahmen açılmaması.Ya da ttpod programını kurduktan sonra hata alıp kullanamama.bütün modifiye edilmiş sistemlerde bu tür hatalarla karşılaştım ve gerçekten sıkıntı meydana getiriyor,her seferinde telefona yeniden flash atmam gerekiyor..Merak ettiğim hata benden mi? kaynaklı yoksa herkes bu tür hatalar ile karşılaşıyormu..Varsa sorunsuz bir Fw önerebilir misiniz bana??
   


  Yazan: Halim21
  m.milamur bunu beğendi.
 2. haklısın kardeşim bende bu hatalar sebebi ile yüklemiyorum. cihaz garantide haftaya alıcam birde V60 sürümü gelicekmiş inşallah hayal kırıklığı olmaz :hmmm
   
 3. inşş....
   
 4. Muzik neden oluyodur onu bilmiyorum, ovi magazayi fw duzenleyen bazi arkadaslar kaldiriyorlar ramden kazanmak icin ondan acilmiyodur. .ttpod programida eger bazi sistem dosyalari kalmissa acilmayabilir. .eger fazla tecrubeniz yoksa tum verilerinizi yedekleyip haf. Kartna format atin eger tecrubeliyseniz sys private klasorlernde ttpod sistem dosyalarni silerek yeniden yukleyeblirsiniz. .
   

 5. inşallah demeye erinen bir nesil var önümüzde :D:d::ehe:kop::ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 05:17