5800 flash atarken ard arda res atıyor ve kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
5800 flash atarken ard arda res atıyor ve kapanıyor
telefonuma flash atarken pooling phone hatası veriyor ve ard arda resetten sonra phone not found hatası alıyorum. yardımcı olabilcek varmı ?

hsyn003

Üye
bu konuya yardımcı olan yok mu _? jaf ile teli resetledim ama telefon açılmıyor sürekli titreşim verip duruyor... daha önce 2-3 kez resetlemiştim tarifinize göre böyle bi prob yaşamamıştım :S yardımcı olsun biri

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar anlayan biri varsa lütfen bu konuya bir çözüm.... yöneticiler lütfen yardım...

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
büyük ihtimalle bi yerde hata yapıyosun jaf kullanımındaki herşeyi doğru yaptığından emin ol eminsen eğer büyük ihtimalle kendi versiyonundan düşük bir versiyon flaşlamaya çalışıyosun senin telefonun örn v52 yse v52 uyumlu bir cfw yükleyebilirsin v51 ve altını telefona atmaya çalışırsan telefon anlattığın gibi reset atıp kapanır ve açılmaz.

maktama

maktama

Üye
bu konuya yardımcı olan yok mu _? jaf ile teli resetledim ama telefon açılmıyor sürekli titreşim verip duruyor... daha önce 2-3 kez resetlemiştim tarifinize göre böyle bi prob yaşamamıştım :S yardımcı olsun biri

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar anlayan biri varsa lütfen bu konuya bir çözüm.... yöneticiler lütfen yardım...
Büyük ihtimal düşük versiyon fw atmaya çalışıyorsunuz. v52 olan fw ile deneyin
Tavsiyem:
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...alari/blackstar-5800-v52-mod-hack-411504.html
gayet hızlı sorunsuz bir fwdir. Jaf ile nasıl fw atılacağını da resimlerle açıklamaktadır.
orjinal 5800 xm v52 FW üzerine yapılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt