5800 dosya indirme sorunu

• 13 Kasım 2010
  • 1381 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800da opera tarayıcıda gerisaymalı sitelerden dosya indirirken 60 snden geri syarken hep 55 de duruyor yardımlarınızı bekliyorum.

Yazan: carbon2oxide
  2. flash dan kaynaklanıyor die biliyom

3. peki 5800 kendi tarayıcısında bu olay olmuyor fakat I m Human butonu cıkıyor download butonu üstüne ve giriyorum rakamları I m Human dıyorum sonra download yazısının rakamlarını gırıyorum basıyorum downloada yanlıs kod tekrar deneyin diyorum buna bi çözüm var mı ?

4. poerayı sil indirirken farklı bi tarayıcıdan gir

5. Arkadasım opera 10.1 kullanmanı öneririm geri sayma olayıda bi sorun cıkmıyor ama yinede hotfail gibi bikac siteden bende dosya indiremiyorum

6. opera mini kullanıyosun sanırım 10.1 i tavsiye etmem beta sürüm o yavaş bence.. opera 10 u kur sorunun ortadan kalkacaktır

7. opera mobile 10 da resimler kötü gözüküyor :S

8. ya bende indiriyorum ama dosya yok. İndirme bittikten sonra yok say diyo inenler ne oluyor bilmşyorum anlayan varmı acaba

9. operadan indirdiginiz dosyalar c: ye yani gizli klasore kaydoluyo eplorer vb programlarla yerini bulabilirsiniz :D

10. hotfile'dan indirmek için süre durunca bile kendin sayarak bekle. Sonra normal indirme tuşuna basıp indir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 23:56