5800 de uygulama yöneticisi!!! Yardımcı olursanız sevinirim!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
5800 de uygulama yöneticisi!!! Yardımcı olursanız sevinirim!
5800 da uygulama yöneticisinde ne yüklü uygulamaları, ne de yükleme dosyaları açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Black-killing

Black-killing

Üye
Herşeyin çözümü formattır aga :)

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
format atınca yedekleme yapsam da uygulamalar gidiyor linkleri benim için bulacaksan neden olmasın :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
programların ismini bir kenara yaz zaten forumda vardır
sonra format atarsın
başka çaresi yok heralde

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Sen ver ben ilgilenirim kardeş

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
format çare değil çoğu dosya hafıza kartında ve gereksiz bir çok dosya var onları mobilecleaner'la temizleyebilir miyim? Fotoğrafların ve videoların silinme riski var mı? Bilgisayarım yok ve cafelerde de bazen indirdiğin dosyayı bile almana izin vermiyorlar

---------- Eklendi @ 22:44:48 ---------- Yazıldı @ 22:42:23 ----------

Sen ver ben ilgilenirim kardeş

Kardeş sağolasın telefonum hackli değil ve uygun link bulmak zor, seni yormak istemem, ilgilendiğin için teşekkür ederim

mc.a

mc.a

Üye
Birkaç program sil ve dene. Acılınca ya kadar program silmeye devam et . Çok fazla program olduğundan kaynaklaniyor
programları menüde düzenle diyerek kaldırabilirsin :oke:

Black-killing

Black-killing

Üye
5800 da uygulama yöneticisinde ne yüklü uygulamaları, ne de yükleme dosyaları açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Kardeşim anlattığın olay başıma çok geldi yüklediğin son programları tek tek sil ve kontrol açılana kadar silmeye devam sildiğin programları elimizden geldiğince ilgilenir hallederiz
Biz bir aileyiz Maxicep Ailesi :)

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim anlattığın olay başıma çok geldi yüklediğin son programları tek tek sil ve kontrol açılana kadar silmeye devam sildiğin programları elimizden geldiğince ilgilenir hallederiz
Biz bir aileyiz Maxicep Ailesi :)

Alakanız için teşekkürler yüklü uygulamaları açabildim ama yüklenecek dosyalar da hala sorun var, hafıza kartını biçimlendirecek olursam telefon için hangi dosyaları yedeklemem lazım?

harwired

Üye
bendede oluordu. 94 uygulamadan fazlasnda yapıyor.uygulama sil 10 tane tel ac kapa düzelir.silmek için uygulamalar var forunda uninstall gbi olmazsa menü görümünü liste yap ve uygulamanın üstüne gelip menüde şeceneklere tıkla ve kaldır yazio.

---------- Eklendi @ 12:46:28 ---------- Yazıldı @ 12:44:35 ----------

Alakanız için teşekkürler yüklü uygulamaları açabildim ama yüklenecek dosyalar da hala sorun var, hafıza kartını biçimlendirecek olursam telefon için hangi dosyaları yedeklemem lazım?

Tümünü yedekle ugraşma tek tek .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt