5800 cfw seçimi kararsızlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertan0808

Üye
    Konu Sahibi
5800 cfw seçimi kararsızlık
Arkadaşlar 5800 telefonuma cfw kurmak istiyorum.Ancak hangisini kuracağımı bulamıyorum.Ben gereksiz uygulama olmasın,sms atarken takılmasın,sorunsuz bir sürüm olsun istiyorum.Sizce hangi sürümü kurmalıyım?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
konulara gir cfw yorumlarını oku en doğru ararı sen verebilirsin yoksa bana kalsa benim cfwyi yükle geç :ehe

ertan0808

Üye
    Konu Sahibi
İşte tam olarak bilmiyorum.Yani konulara bakınca hepsi sorunsuz gibi ancak kullananlar çeşitli hatalar bulmuşlar.Dediğim gibi gereksiz uygulama olmasın,kasmasın,nette falan gezebileyim bana yeter.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:hmmm peki en doğrusunu tarafsız üyeler söyler :)

manyaksbs

Üye
arkadaslar bende kurmak istiyorum hic kasmayacak hatta hizi dahada articak mesaj-aramada sorun olmicak. Stil olarakta iphone yada n8 tarzi bir seyler olursa sevinirim. Ama kesinlikle hiz cok onemli. (tel. Guncellemelerim sonuna kadar yapili durumda.)

Edit: ilk defa cwf kurucam yardim hic birsey bilmiyorum ayrintilari)

ertan0808

Üye
    Konu Sahibi
Sizin yazılımınızdaki özellikler nedir?Varsa hata,sorun gibi durumları neler?bunları söylerseniz en azından bana bir fikir verebilirsiniz?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sizin yazılımınızdaki özellikler nedir?Varsa hata,sorun gibi durumları neler?bunları söylerseniz en azından bana bir fikir verebilirsiniz?

Benim yazılımımda hata yok yani yükleyenlerin %90ı hiçbir hatayla karşılaşmadı aradı hata bulanlar oldu fakat onların yaşadığı sorunu ben yaşamadığım için yardım edemedim edebildiklerim oldu tabi :) hız konusunda problem yok 7 farklı cfw olduğu için hızları arasında biraz fark var tabi tema efektiden kaynaklı ama bu hız farklılıkları yine de kasa yapmayan güzel tema efektleri kullanmaya özen gösterdim istersen bir inceleyebilirsin cfwleri

ertan0808

Üye
    Konu Sahibi
Konunuzu buldum.Buradaki yazılımların farkları nelerdir? Tam olarak anlayamadım.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
hakangüvenin symbian bellesini öneririm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Konunuzu buldum.Buradaki yazılımların farkları nelerdir? Tam olarak anlayamadım.
ortak modlamalar şu 7 farklı cfwde ortak uyguladığım modlar diğer tarzdan tarza değişenler ise hepsi görsel tema efekti ikon paketi tuş kilidi mediabar vb.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
önce aralarından ele. Snra kur ve test et

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Zamanında 5230 için sadece 1 tane CFW vardı ve hiç zorlanmadan seçim yapabiliyordum. Anladın mı :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt