5800 cfw için 6 sayfa mesaj ifadesi mod

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak.golcuk

Üye
    Konu Sahibi
5800 cfw için 6 sayfa mesaj ifadesi mod

bunun gbi

zaman5632

zaman5632

Üye
paylaşım için ellerine sağlık günlerdir benimde beklediğim buydu tşkkk....:alkis

OğuzcanAbi

Üye
ardaşa yollayıca görebilcekmi bunu :hmmm

KEyQUAD

Üye
Türkçe mi kardeşim bu ? bazı modlarda seçenekler falan hep ingilizce oluyor da ?

burak.golcuk

Üye
    Konu Sahibi
kullandığın cfw türkçeyse buda türkçe olucaktır ;)

anılbaran

anılbaran

Üye
şey ıııı bunu nereye atcaz

burak.golcuk

Üye
    Konu Sahibi
nfe yle rofs2 yi açıp resource ye gömcen :good:

zaman5632

zaman5632

Üye
ne yazık ki görmüyor:hmmm

sado_27

sado_27

Üye
5800 da 2 sayfadan sonrası kare kare cıkıyor yanı gstermıyor ayrıca bır mesaj yazarken bır ifade kullandıgın zaman 100 tane harf yerı kaplıyor yanı ıse yaramaz bırsey bence yınede sağol

mardok

mardok

Üye
arkadaşlar her fonta olmaz buna uyumlu özel fontları var o dosyaların tamamıda 40 mb ve rofs2nin çok fazla boş alana ihtiyacı lazım o yüzden denemeyin

sado_27

sado_27

Üye
ozaman paylaşmanın hıc bı anlamı yok bende :)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
seçtiğiniz karakter kodundan fontta varsa gösterir.. karakterler 8bit özel karakterdir, yani ''ı,ğ,ş'' türkçe karakterleri gibi.. msjda kullanırsanız toplam karakter saYınız 90ı aşmamalıdır. Ayrıca sadece fontun özelliği olduğu için rofs-2de yer kaplamaz. bunları barındıran fontun boyutu biraz yüksek olur.. ben 30-40 özel kaRAKTERli bi font yapmıştım boyutu 120kb. oldu.. yani tüm karakterleri sığdırınca 500kb -1mb olur max. 3 olsun ne farkeder ki?

caglet

caglet

Üye
Herkese yollarız cnm bunu yükleyin diye :D:D sonra mesajlasırız :d

TheOldBros

TheOldBros

Üye
1.linkler kırık 2. linklerden birinden sonunda indirdim bu seferde AVKON arşivi hasarlı !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt