5800 c6 fw hakkında sorularım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kudret1903

Üye
    Konu Sahibi
5800 c6 fw hakkında sorularım.
S.a arkadaşlar telefonuma c6 fw si yüklemek istiyorum ama kafama takılan bazı sorular var
1-)telefon garanti dışı kalırmı?
2-)hangi fwyi önerirsiniz?
3-)memnun kalmazsam orjinal yazılıma nasıl geri dönerim?

bu soruları cevaplarsanız çok memnun olucam

Davulbaz

Davulbaz

Üye
3 aydır yakında 4 olacak aşağıdaki yazılımı kullanıyorum.zaten konu içerisinde nasıl yapacağın ayrıntılı olarak açıklanmış ikincisi telefonun garantı dışı kalmaz.üçüncüsü geriye dönüş imkanın var.gerçi sonradan dönmek istemeyeceksin yanlız olurda satarken falan lazım olur nokianın kendi yazılım güncelleme programı ile işlemini gerçekleştirebilirsin

sana önereceğim c6 fw si aşağıdadır
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...1-megalomaniax-v1-v2-en-stabil-fw-389756.html

Oglcn554

Oglcn554

Üye
1-)telefon garanti dışı kalırmı?

Cevap: Telefoncuya sordum kalmaz dedi!

2-)hangi fwyi önerirsiniz?

Cevap: n97 & c6 birleşimi var megalomaniax adlı üyenin yaptığı yada sunrise kur bence ama en sorunsuzu şuana kadar yüklediğim n97 mod. megalomaniax olan.

3-)memnun kalmazsam orjinal yazılıma nasıl geri dönerim?

cevap: Yine bu forumda teli güncelleme görmeyenler için orjinal v51 fwleri vardı ben ordan kırmızı telefon koduma göre indirdim. aynı cfw yüler gibi yükledim. şuan orjinale döndüm v60ı bekliyorum.

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada cfw atarsan tele ve boyle garantiye gonderirsen kalır ma tekrar orjinal fw ye donersen kalmaz

olciay

olciay

Üye
1. Garanti Dışı kalıyor !
2. Aralarında çok fazla fark olmuyor ancak son zamanlarda uyarlanmıış cfw her zaman daha ıyı oluyor bu benım kanım ...
3. Forumda mevcut orjınal yazılımlar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt