5800 bazı müzikleri çalıyor bazı müzikleri çalmıyor Yardım LÜFTENN.

• 7 Kasım 2010
  • 8116 Okunma
  • 9 Cevap

1. arkadaşlar yardım edin lütfen ..
    hard format soft format attım
    hafıza kartını biçimlendirdim
    "Daha doğrusu orjinal hazıfa kartım kırıldı "
    bi tane daha hafıza kartı aldım yeni
    MicroSd 8gb
    önceden böyle sorunum yoktu
    bütün sorun yeni hafıza kardtında
    yardımcı olur msunz
    arada kütüphane bozuluyo yardım edin arkadaşlar:ağlarım::ağlarım:

Yazan: aliakdemir
  2. hafıza kartını biçimlendir ole dene

3. hafıza kartını hem pc de ( hızlı- yavaş ) olarak hemde telefonda biçimlendirdim sonuç aynı

--------------- Ekleme ---------------

yok mu yardım edicek arkadaşlar

4. Kardeş şarkıların "Music" klasöründe mi yoksa başka klasörde mi?
    Bir de attığın bazı şarkıları tarattıktan sonra bulabiliyormusun? Yani bütün şarkıların İd tag ları yazılı mı? Yani Şarkıcı ismi, Şarkı ismi falan olan bilgi bölümlerinden bahsediyorum.

5. damien_omen kardeşim bende olan şey senin anlattığın gibi bunu nasıl çözebilir..

6. dostum benimde micro sd cartım vardı,nokia c6 aldım kartı taktım müziklerim ve bazı bilgilerim görünmedi,telle verileni taktım herşey normale döndü,yani bazı teller kart ayırıyo

7. kardeşim bilinmeyen albüm yazan sarkıları winampta aç tek tek her şarkıya sağ tıklayıp dosya bilgisini göstere tıklayıp orada ya sol ya sağ tarafa (birisi kapalı olsun) şarkıcı adını şarkı adını albüm adını yaz.
    PÜF NOKTALARI: Eğer albüm albüm olarak görmek istersen albüm isimlerini hepsini aynı olarak yaz, bazen sorun çıkartabilir ğ,ç,i gibi harfler kullanma, albüm playlisti oluşturmak istersen winampta şarkıları açtıktan sonra playlistin en altta sağda saveleme tuşu var oraya tıkla,playlist adını yaz,telefondaki o albümün içine save le.Tel.de kütüphaneyi tarattığında o şarkılarda gözükür,oluşvrduğun playlistde gözükür.Umarım yardımcı olmuşumdur.

8. kardeşlerim hiç biri olmuyor telefonu güncellesem sorun düzelir mi

9. Müzik Kütüphanesinden seçenekler kütüphaneyi yenile deyin tekrar deneyin.

10. sonuç sıfır

Yüklüyor...
25/09/2018 - 17:39