5800 bazı müzikleri çalıyor bazı müzikleri çalmıyor Yardım LÜFTENN.

Sponsorlu Bağlantılar

aliakdemir

Üye
    Konu Sahibi
5800 bazı müzikleri çalıyor bazı müzikleri çalmıyor Yardım LÜFTENN.
arkadaşlar yardım edin lütfen ..
hard format soft format attım
hafıza kartını biçimlendirdim
"Daha doğrusu orjinal hazıfa kartım kırıldı "
bi tane daha hafıza kartı aldım yeni
MicroSd 8gb
önceden böyle sorunum yoktu
bütün sorun yeni hafıza kardtında
yardımcı olur msunz
arada kütüphane bozuluyo yardım edin arkadaşlar:ağlarım::ağlarım:

SilentOne

SilentOne

Üye
hafıza kartını biçimlendir ole dene

aliakdemir

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını hem pc de ( hızlı- yavaş ) olarak hemde telefonda biçimlendirdim sonuç aynı

--------------- Ekleme ---------------

yok mu yardım edicek arkadaşlar

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
Kardeş şarkıların "Music" klasöründe mi yoksa başka klasörde mi?
Bir de attığın bazı şarkıları tarattıktan sonra bulabiliyormusun? Yani bütün şarkıların İd tag ları yazılı mı? Yani Şarkıcı ismi, Şarkı ismi falan olan bilgi bölümlerinden bahsediyorum.

enes2362

Üye
damien_omen kardeşim bende olan şey senin anlattığın gibi bunu nasıl çözebilir..

gofrettin76

gofrettin76

Üye
dostum benimde micro sd cartım vardı,nokia c6 aldım kartı taktım müziklerim ve bazı bilgilerim görünmedi,telle verileni taktım herşey normale döndü,yani bazı teller kart ayırıyo

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
damien_omen kardeşim bende olan şey senin anlattığın gibi bunu nasıl çözebilir..

kardeşim bilinmeyen albüm yazan sarkıları winampta aç tek tek her şarkıya sağ tıklayıp dosya bilgisini göstere tıklayıp orada ya sol ya sağ tarafa (birisi kapalı olsun) şarkıcı adını şarkı adını albüm adını yaz.
PÜF NOKTALARI: Eğer albüm albüm olarak görmek istersen albüm isimlerini hepsini aynı olarak yaz, bazen sorun çıkartabilir ğ,ç,i gibi harfler kullanma, albüm playlisti oluşturmak istersen winampta şarkıları açtıktan sonra playlistin en altta sağda saveleme tuşu var oraya tıkla,playlist adını yaz,telefondaki o albümün içine save le.Tel.de kütüphaneyi tarattığında o şarkılarda gözükür,oluşvrduğun playlistde gözükür.Umarım yardımcı olmuşumdur.

aliakdemir

Üye
    Konu Sahibi
kardeşlerim hiç biri olmuyor telefonu güncellesem sorun düzelir mi

ozanazy

ozanazy

Üye
Müzik Kütüphanesinden seçenekler kütüphaneyi yenile deyin tekrar deneyin.

aliakdemir

Üye
    Konu Sahibi
sonuç sıfır

Üst Alt