5800 a ofw yükledım c6 görünüyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaNaWaRRR

Üye
    Konu Sahibi
5800 a ofw yükledım c6 görünüyor yardım
merhaba arkadaşlar

5800 telefonum telı uzun zamandır modlu kullanıyordum , telefonu baska bırıne vereceğim ıcın orjınale cevırmem gerektı ofw yukledım ama pc ye bağlayınca ovı suıte c6-00 cıhazı bağlandı dıyor

suıte den cıhazı sıldım denedım olmadı bıraz becerılı bır kullanıcıyım bır cok seyı denedım bır cok ofw ındırdım denedım ama hala aynı sorun devam edıyor

telefonu ılk orjınal halıne nasıl cevırebılırım acaba

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Orjinal yüklediysen tamam olmuştur o, niye ısrar ediyorsun ki ?

Madem biraz becerilisin Telefonun ilk anda pc'ye kendini c6 olarak tanıttığını ,
bu şekilde driver yüklendiğini ve pc formatlanana kadar o cihazın o pc'de C6 olarak gözükeceğini de
hesaplaman gerekirdi değil mi?
:oke:

CaNaWaRRR

Üye
    Konu Sahibi

Madem biraz becerilisin Telefonun ilk anda pc'ye kendini c6 olarak tanıttığını ,
bu şekilde driver yüklendiğini ve pc formatlanana kadar o cihazın o pc'de C6 olarak gözükeceğini de

iyiki bişeyler öğrenmişşin kardeş , sen telefon felan imal etsen sağlam olmuşmu diyerekten yoldan geçenlerin kafasına atarsın heralde, sert yapmana gerek yok karsında cocuk yok düzgün düzgün bişey sorduk , cevap için tesekkurler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Biraz sert bir konuşma olmuş :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

ne atar yapıyosun insanca soru sorulmuş düzgünce cevap verme gibi bir yeteneğin yok sanırım bak sinirlendim akşam akşam

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

ne atar yapıyosun insanca soru sorulmuş düzgünce cevap verme gibi bir yeteneğin yok sanırım bak sinirlendim akşam akşam

Şişt Şişt Sakin Ol Sinirlerine Hakim Ol :gul:

Mert045

Mert045

Üye
:zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt