5730 5800 n79 hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
5730 5800 n79 hangisi
ben bu üç tel. arasında kaldım müzik çok dinlerim kulaklığa iyi ses vermsi lazım dış sesi de 5800 ı beğendim diğerlerini bilmi,yorum dış sesi de fazla istiyorum wi-fi hızlı olucak 3.5 mm jack girişi olucak 107 ekran tv aldık tv çıkışı olucak(kesin) fiyatlarını da bilmiyorum sınır en fazla 550-600 hız istiyorum bir de mesela müzik çalarda 1300 şarkı var yinede takılmadan açması lazım çok sorun yaşadım bi de soketleri sağlam olması lazım lütfen yardım edinn

OğuzcanAbi

Üye
n79 derim normalde 5800 derim ama
parmaklarım yoruluo nette gezerken

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
peki kalemle felan rahat olmuyo mu ve n79 kaç tl hoparlörunun de zayıf olduğunu duydum 5800 onermiyosunuz yani?

futbol123

futbol123

Üye
nokia x6 8gb almanızı tavsiye ederim..550tl şuan

OğuzcanAbi

Üye
ewet bende x6 8 gb onerririm bu aralar tel arayanlara oneriorum

sero58

Üye
n79!

Captain

Üye
5730 :) çok karizma tel :D

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
evet ya 5730 çok karizmatik ama keşke alfanumerik tuş takımı yerine dokunmatik ekran olsaydı neyse x6 yı bi araştırayım bide x6 ya 5800 ın aynısı felan diyolardı bilgilendirirseniz sevinirim ve n79 u niçin öneriyosunuz?

Captain

Üye
evet ya 5730 çok karizmatik ama keşke alfanumerik tuş takımı yerine dokunmatik ekran olsaydı neyse x6 yı bi araştırayım bide x6 ya 5800 ın aynısı felan diyolardı bilgilendirirseniz sevinirim ve n79 u niçin öneriyosunuz?

x6 nin işlemcisi hızlı kapasitif dokunmatik ekran var ayrıca 5 mp kamera |-)

wampirus45

Üye
5800 tabiki.

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
x6 8gb da karar kıldım ark.lar ankarada nerde bulabilirim telefonculara guvenebilir miyim? garanti felan nasıl biraz bilgilendirir misiniz? mediamartrkt teknosa ilk tecihlerimdir surekli olarak gidebiliyorum

--------------- Ekleme ---------------

x6 8gb ile x6 16 gb nin farkı nedir açıklarsanız sevinirim ayrıca ankarada nerden bulabilirim x6 8gb ı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt