5320 Mesajlarda Kasma Ve Yeni Versiyon..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
5320 Mesajlarda Kasma Ve Yeni Versiyon..
Merhaba arkadaşlar benım telefonum 5320 xm.
Telefonumda v.03.16 mı ne vardı yazılım sürümü.
Telefonum yetkili servise gitti geldi ve doğal olarak yazılımı da güncellemişler.
05.26 yapmışlar.
Ancak Türkçe karakterli kelimelerde acayip kasıyor...
İngilizce'Yİ seçip yazıyorum mecburen.

Nokia'ya e-posta attım sorunumla ilgili . 1 gun sonra aradılar beni cebimden ve ;
Artık Türkçe karakterlerin olmadığını Nokialarda ve global dil olarak İngilizce kullanılacağını söyledi...

Napıyım çözümü var mı İngilizce dilde kullanmaktan başka .?
İlla telefonumuzu mu değiştirelim......

Ve de arkadaşlar 5320 nin son versiyonu nedir ?
bende 05.26 şu anda.

caniruh_1

Üye
bendede aynı sorun var bıraz uzun mesaj yazmaya kalkışınca xD kasıyo telı yazılmıyo yardım edebılıcek bırı yokmudur !??????

place3461

place3461

Üye
arkadaşlar forumda freeisms denen programı indirin ve istediğiniz kadar uzun mesaj yazın hiç kasmıyor aynı sorun bende de vardı artık olmuyor...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Mesajların kullanıldıgı hafıza eger telefon hafızası degil ise onu telefon hafızasına almayı dene.

dgrszz

dgrszz

Üye
versiyon 6.var ama hatta arkadas kendı yukledı menu sımgelerı 5800 gbi olmus google arayın dosyayı ındırıp jafla yukledı resmi olarak turkıyede yok dıyordu arkadas

place3461

place3461

Üye
arkadaşlar free i sms programı indirin. Bende 5.26 yükselttim pişman olmuştum ama bu sms programı ile kasma yapmıyor...sms geç iletiliyorsa da sms accelatör diye bir program var onu indirin bu iki programda bu sitede var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt