5320 flash player yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
5320 flash player yardım
arkadaşlar benim telefonda real player rahatlıkla youtube videolarını açıyor ama hiçbir flash player programı göremiyorum uygulamalar kisminda...bu flash player nerde real player e mi gömülü yoksa..

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
O sendeki flash lite 3.0 onunla uyumlu swf dosyalarını açabilir flash 8 sitelerdeki videoları izleyebilirsin.Medya bölümünde olması gerek flash oynatıcı diye.Sitelere gelince kendi tarayıcısına zaten gömülüdür.Ama bnm bildiğim flash 8 olan tek site youtube(destktop version açman gerek sayfanın en aşağısında var).Real player ise ayrı birşeydir.Mobil youtubeda videolar real player'a rtsp şeklinde gelir.Desktop versiyonda ise flash ile izlersin.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Hasan

Üye
youtube da video ları desktop yapmadan izliyorum n79da

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
O sendeki flash lite 3.0 onunla uyumlu swf dosyalarını açabilir flash 8 sitelerdeki videoları izleyebilirsin.Medya bölümünde olması gerek flash oynatıcı diye.Sitelere gelince kendi tarayıcısına zaten gömülüdür.Ama bnm bildiğim flash 8 olan tek site youtube(destktop version açman gerek sayfanın en aşağısında var).Real player ise ayrı birşeydir.Mobil youtubeda videolar real player'a rtsp şeklinde gelir.Desktop versiyonda ise flash ile izlersin.Umarım yardımcı olmuşumdur.

pek anlamadım:D flash player yok mu şimdi benim telefonda:D bir siteyi desktop yaptım mı videoları izleyemiyorum ama normal youtube mobil sitesinden videoları real playerden izliyorum...flash player dediğin bu desktop görünümünde videoları açıyor dimi?

Hasan

Üye
Macromedia Flash Lite 3.0 vardır 5320 de yani flash la izleyebilirsin videoları:oke:

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
Macromedia Flash Lite 3.0 vardır 5320 de yani flash la izleyebilirsin videoları:oke:

flash player göremeyince uygulamalar kısmında flash player indirmeye kalktım ekrana var olan bir uygulama gibi bir şey çıkmıştı..ama siteyi desktop yaptığımda youtübe videoları yüklenmiyor..ama mobil versiyonunda videoları izliyorum

Hasan

Üye
flash player göremeyince uygulamalar kısmında flash player indirmeye kalktım ekrana var olan bir uygulama gibi bir şey çıkmıştı..ama siteyi desktop yaptığımda youtübe videoları yüklenmiyor..ama mobil versiyonunda videoları izliyorum

Real player la mı yoksa flash la mı izlıyosun

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
Real player la mı yoksa flash la mı izlıyosun

diyorum ya:D flash player real player e gömülü galiba:D youtübe videolarını real player ile izliyorum . Bu bana da tuhaf geldi uygulamalarda real player in dışında oynatıcı yok

Hasan

Üye
diyorum ya:D flash player real player e gömülü galiba:D youtübe videolarını real player ile izliyorum . Bu bana da tuhaf geldi uygulamalarda real player in dışında oynatıcı yok

N79da da flash lite uygulaması yok Ama flash lite 3.0 var flashla video izleniyor

----------Eklendi @ 14:29:54 ---------- Yazıldı @ 14:27:27 ----------

c5de flash lite 3.0 olmasına rağmen flash la video izlenmiyor real player açıyor sendeki gibi

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
N79da da flash lite uygulaması yok Ama flash lite 3.0 var flashla video izleniyor

----------Eklendi @ 14:29:54 ---------- Yazıldı @ 14:27:27 ----------

c5de flash lite 3.0 olmasına rağmen flash la video izlenmiyor real player açıyor sendeki gibi

çok ilginç ya buna bir çözüm bulmalıyım ben acayip aklima takıldı:D benim telefonun özelliklerinde flash lite 3.0 var diyor ama program görünürde yok...aklima real playere gömülü olmasından başka bir şey gelmiyor
Peki sende real player yok mu

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
çok ilginç ya buna bir çözüm bulmalıyım ben acayip aklima takıldı:D benim telefonun özelliklerinde flash lite 3.0 var diyor ama program görünürde yok...aklima real playere gömülü olmasından başka bir şey gelmiyor
Peki sende real player yok mu
ztn göremezsin flash lite görünmez ama tarayıcıya gömülüdür.

AHKE

AHKE

Üye
ben izlemiorum destkop yapmadan.tel n79

AHKE

AHKE

Üye
ilginç ya.acıodum vıdyoyu yuklenıo gbi oluo sonra duruo

Hasan

Üye
biraz beklemen lazım arada sırada öyle oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt