5310 xpresmusic güncelleme sorunu olanlar

Sponsorlu Bağlantılar

romulus52

Üye
    Konu Sahibi
5310 xpresmusic güncelleme sorunu olanlar
1 haftadır dardan dara girdim ama çözüm bulundu

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar eğer nokia software updater la güncelleme yapamıyorsanız 5310 için kesinlikle nemesis vb kullanmayı denemeyin o program 5310 gibi ca 101 kullanan telefonları görmüyor telefoncuya gidip değiştirtmryide denemeyin çünkü garantiniz yanar garip ve nasıl yaptıklarını bilmiyorum fakat dün kvk ya verdim telefonumu 7.01 yükleyip verdiler nsu da son sürüm 5.81:)

arifcetiner

Üye
İlk denemelerde İngilizce versiyonunu kullanarak deniyordum güncellemeyi ama garip bir hata veriyordu. 15DK kaldı deyip kapanıyordu. Fakat TR versiyonunda başarılı ve hızlı bir güncelleme yaptı.

romulus52

Üye
    Konu Sahibi
sürüm kaç peki

micqrop

Üye
Arkadaslar ben bi 5310 kullanıcısıyım korkmadan pc suite ile telefonunuzu guncelleyiniz telefonunuzun sesi 4 kat artıcak!!! Ama dil ingilizce olucak dilin cözümü ise nemesis nemesisden telefonunuzun tr kodunu girip tekrar guncellemeye yapıcaksınız we telefonunuz hem wersiyonu artıcak hemn orjinal tr sifreli olucak hemde sesi inanamıycaınız sekilde artıcak!!!

daglarinkurdu

Üye
arkadaslar benimki çin malı ne yapacam yardım ederseniz sevinirim

cousin

cousin

Üye
nemesis benim telefonu görmüyor ne yapmam gerek!

arkadaşlar nemesisle uğraşmayın telefonunuz çakma değilse güncellemeden sonra otomatik türke oluyor!

batx30

Üye
Çin mallarının ses sorununun çözümünü bilen varmı arkadaşlar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sürüm vs. Hakkında Bilgi verirsen daha güzel olur.

ruptur

Üye
ses artınca bir yerinde artma oldumu saçma

Ne demek istemiş arkadaş ben şahsen anlayamadım...
Ses sorunu gerçekten versiyon yükseltince düzeliyor mu?
Ben birkaç sitede şemalı olarak buzzer değişiminin anlatıldığını gördüm.Sanırım onunla ilgili bir sorun var bu telefonlarda...
Bu arada benim xp ve vista usb ile telefonu bir türlü tanıyamadı.Asıl ben ne halt edeceğim bilmiyorum :(

infesta

Üye
pc suit i yani kutudan cıkan cd içerisinde dahil olan programı kurupmu güncellemeyi yapıcaz işi bilen bi arkadaş güzelce anlatabilirse sevinirim

himhim

Üye
mrba arkdaslar suanda elımde 5310xpresmusic versiyonu 3.60 nasıl yukseltebılırım _?
çözünürlükte düsük acaba cakma bi telmidir .
yardımlarınızı beklıyorum

haliloviç7

Üye
Arkadaslar ben bi 5310 kullanıcısıyım korkmadan pc suite ile telefonunuzu guncelleyiniz telefonunuzun sesi 4 kat artıcak!!! Ama dil ingilizce olucak dilin cözümü ise nemesis nemesisden telefonunuzun tr kodunu girip tekrar guncellemeye yapıcaksınız we telefonunuz hem wersiyonu artıcak hemn orjinal tr sifreli olucak hemde sesi inanamıycaınız sekilde artıcak!!!
nasıl oluyo ben neden yapamıyorum pc ye takıyorum ama cihaz bulunamdı diyo yardım edermisin

ARKADAŞLAR BEN 5310 NA YENİ VERSİYON YÜKLEYECEM AMA YÜKLEYEM.YORUM YÜKLEYEN VARSA BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BU SİTEYE ARADA BİR GİRİYORUM YARDM EDECEK OLURSANIZ [email protected] msn adresine ileti bırakın

cücüklü

Üye
NOKIA 5310 XM Güncellemek için PC nizde Windows XP Kurulu olmalı ilk önce. Sitede bunu bastıra bastıra söylüyolar. çünkü programdaki en ufak uyuşmazlık telefonunuzun firmwiresini bozar.

Güncellemek için de

adresine giderek telefonunuzun modelini seçiniz.
Burdan güncelleme yazılımını indirin ve kurun. Programın Dilini Seçmeyi Unutmayın. sizi kurmuş olduğunuz program çok rahat yönlendirir ve bilgi verir.
Sizden Telefonunuzu USB ye Bağlamanızı isteyecek bu yüzden USB Kablonuz kesinlikle olmalıdır. Programın Söylediklerini yaparak sorunsuz bir güncelleme yapabilirsiniz.
En son V10.10 vardı.
Ben Güncelledim Sesi Fazlalaştı ama kendilerinin verdiği v3.3 bence daha güzelmiş. Tavsiyem probleminiz yoksa telefonu güncellemeyin. Ben Programlarını ve oyunlarını silmiştim bellek kazanıyım diye ama pişman oldum ve bu yüzden yükledim.

melihcixxx

Üye
pc suite 7.1 i kuruyorsun telefon bağlıyorsun telefon yazılımını güncelleye basıyorsun dosyayı indirince telefon yazılımını güncelleye bir daha basıyorsun program sana ne yapacağını anlatıyor
not: telefonunuzun bilgilerini hafıza kartına yedekleyip hafıza kartını telefon çıkartın yoksa bilgiler silinir
başka not:telefon güncelleme yaparken asla usb kablosunu telefondan çıkarmayın yoksa telefon çok ciddi hasar alır çöker

writing by melih

Üst Alt