500 TL ye 101 ve Okey Oyunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doomcode

Üye
    Konu Sahibi
500 tl ye 101 ve okey oyununa nasıl sahip olacaksınız.

Aylık olarak 500 tl ödeyerek sizlere, hakkarim net sisteminin benzeri bir sistem sunuyoruz.
Örnek Site: ,

100 tane salon imkanı
Gelişmiş yönetim paneli (Web master, yetkili, denetmen ... seçimleri)

Ayrıca giriş paneli ve bir kaç yer sizlerin istegine göre şekillenecektir.

2 siteye de girip inceleyebilirsiniz. Yazılım kesinlikle bana aittir. Her hangi bir yerden kopyalama alma gibi bi durum yokturdur. Kodlar tarafımca noterde tastik ettirilmiştir.

İlgilenen arkadaşlar [email protected] dan yada pm ile ulaşabilrsiniz
 

karakurt40

Üye
Arkadaşım Senin 1 Numaralı Sahtekar Oldugunu Zannediyorum Çünkü O Sistemleri 5000 Ytl Den Aşağı yapan Yok Üstelik 101Alemi.Com Sahiplerinden Sayılırım. Ve Ne kadara Kurdurduğumuzu Biliyorum. Boşa Konular Açıpta Milleti MesguL Etme.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt