5 Ekim'de 35 kentte 6500 bina yıkılacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
5 Ekim'de 35 kentte 6500 bina yıkılacak
Kentsel Dönüşümde Sektörler Buluşuyor adlı konferansta konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 5 Ekim'de 35 vilayette 6500 binayı yıkmaya başlayacağız dedi .

Bakan Bayraktar, dünyadaki şehirleşme oranlarının arttığını ifade ederek Türkiye ekonomisi, 250 milyar civarından 800 milyar noktasına yetişti . Çok büyük bir büyüme var . 5 Ekim'de başlayacak yıkımlar diye söylentiler oluyor ama önce iş yapalım fazla konuşmayalım . Ben arkadaşlara diyorum haber yapmayın . Önce bir yıkalım diye konuştu Gelişmiş ülke olmak için mücadele verdiklerini belirten bakan Bayraktar Evlerimiz salaş, binalarımız kaçak . Yollarımız, ulaşımımız kötü . Para çok şey ama her şey değil . Biz gelişmiş bir ülke olabilir miyiz? Bu nedenle dönüşüm işine 8 elle sarılmalıyız . Habire toplanıyorlar, Ketsel dönüşüme karşıyız diye Eee güzel kardeşim karşı çıkarsanız ölen insanların, ölecek insanların vebaline girmiş olursunuz . Rant yasası diyorlar . Şeytan bunun neresinde denir ya . Rant bunun neresinde . Vatandaş benim evim riskli mi diye baktırması lazım KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN YIKILACAK BİNALAR BELİRLENDİ Vatandaş nihai olarak yıkmıyorsa biz onu yıktırmaya mecburuz . 5 Ekim'de 35 vilayette 6500 binayı yıkmaya başlayacağız . İnceleyeceğiz ve riskli ise yeni evine taşındığında biz ona kira yardımı da yapacağız . Vatandaşa kira yardımı yapmak rant mı? Rantsa helali hoş olsun . Bu ülke kalkınacak, ülkenin tekerine çomak sokmanın anlamı yok . Kentsel dönüşümü tek başımıza yapamayız . Bu işle ilgili aktörler ve vatandaşların bu işe destek vermesi lazım şeklinde konuştu .

x-scarface

x-scarface

Üye
karşılığında değerini verip insanları rezil etmeyeceklerse diyeceğim ama olacağını hiç tahmin etmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...