49 Milyon Kişinin T.C. Kimlikleri Çalındı !

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
49 Milyon Kişinin T.C. Kimlikleri Çalındı !
Türkiye'de yaşayan ve T.C. vatandaşı olan tam 49,611,709 kişinin T.C. kimlik numarası ve bilgileri çalındı, bilgiler ise torrent arayıcılığı ile internete sunuldu!

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şu an neredeyse 50 milyon Türk vatandaşının T.C. kimlik bilgileri internete sızdırılmış durumda. Hackerların kim oldukları bilinmiyor ancak hem Türklere hemde ABD vatandaşlarına mesajları var.

Öncelikle şunu diyorlar: "Kim derdi ki gerici ideolojiler, kayırmacılık, ve yükselen din aşırıcılığı Türkiye'yi savunmasız ve acı çekecek hale getirecek diye?"

T.C. kimlik numaralarımızla birlikte sızan diğer bilgilerimiz ise şöyle;

-TC Kimlik No
-İlk Ad
-Soyadı
-Anne adı
-Baba adı
-Doğum tarihi
-Nüfusa kayıt olunan şehir ve ilçe
-Tam adres

Türklere verilen mesaj ise;

-Bit shifting bir şifreleme türü değildir.
-Veritabanınızı indeksleyin. Berbat veritabanı işinizi düzeltmek zorunda kaldık.
-Arayüze karmaşık bir şifre koymak, neredeyse hiçbir koruma sağlamaz.
-Erdoğan hakkında bir şeyler yapın! Ülkenizi tanınır hale getirmektense yok ediyor!

ABD vatandaşlarına verilen mesaj ise;

"Donald Trump'ı kesinlikle seçmemeliyiz. Kendisi bir ülkeyi yönetmek adına Erdoğan'dan daha az şey biliyor."

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

xmustx

xmustx

Üye
Doğru demiş ! Artı zaten dikkat çekici bir yöntem ile doğru şekilde aydınlatmışlar.Bu ülkede ne zaman bazı kendini bilmezler bir yerlere getirildi,o zaman herşey olurundan ve yolundan çıkmaya başladı.Geçmiş olsun demeyeceğim,satan sağ oldukça vatan sağolmaz.. iyi uykular güzel ülkem

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve 0MG90
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
İyi uykular Türkiyem.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık bilgilerimizi bile sattılar şaşırmıyorum artık. Güvenlik konusunda da sıfırız bunu öğrendik. Hackerlar dalga geçmiş resmen.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Daha Öncedende Olmuştu Dayının Birisi Belleğe Tüm Öğrencilerin Bilgilerini Kopyalayıp Vermişti Burası Türkye SOnrada Vay Efendim Milli Eğitim Hacklendi Halbuki Alakası Yok Adam Elleriyle Verdi.Bu Durumda Buna Benzer Olabilir Kansızın Birisi Çıkar Bilgileri Bilerek Sızdırırır.İllaki Gereken Yapılacaktır

zombaka

zombaka

Üye
Bu ne şimdi

Üst Alt