4600 YıLLık AiLe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Almanya'da araştırma yapan arkeologlar, eski çağlara ait bir yerde kazı yaparken iki büyük, iki de küçük insan iskeleti buldu.

4 iskelet de aynı mezara gömülmüş ve koyun koyuna yatıyorlardı. DNA testi yapıldıktan sonra iskeletlerin 4 bin 600 yıl önce ölen bir aileye ait olduğu belirlendi. Araştırmacılara göre aile aynı anda öldürüldü. Çok büyük bir ihtimalle, yemek çalarken yakalandılar ve hepsi birlikte idam edildiler.
 


omayra

Üye
ilginç de, yemek çalarken yakalandıklarını nerden çıkardılar onu anlamak pek mümkün değil :)
 
Kaptan

Kaptan

Üye
ilginç de, yemek çalarken yakalandıklarını nerden çıkardılar onu anlamak pek mümkün değil :)

iyide öyLe demiyorLar zaten sadece büyük bir ihtimalleymiş yani %100 diiLmiş
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
%10 Yemek çalarken yakalandılar deseler bile inanmak çok güç... Neye dayanarak yemek çaldı dediler acaba? Çaldı da değil çalarken yakalandı! İdam kararını veren kurula başkanlık mı ediyordun?..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt