40pfl5605 phılıps led tv

 • 2 Kasım 2010
 • 522 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. EKRAN BOYUTU: 40"(102cm) Ekran Genişliği
  ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920x1080 Çözünürlük
  KONTRAST: 500.000:1 Kontrast
  RESİM GÖSTERİM HIZI: 100HZ
  MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4
  DVB Tuner
  Perfect Pixel HD Engine
  en ucuz 40PFL5605
  PANEL
  EKRAN BOYUTU 40"(102cm) Ekran Genişliği
  PANEL LED Teknolojisi
  KONTRAST 500.000:1 Kontrast
  İZLEME AÇISI 178
  PARLAKLIK 450 cd/m2 Parlaklık
  ÇÖZÜNÜRLÜK
  ÇÖZÜNÜRLÜK 1920x1080 Çözünürlük
  GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
  HDMI 3
  PC GİRİŞİ Var
  Cl+ SLOT (PAY-TV READY) Var
  S-VİDEO Var
  SCART GİRİŞİ Var
  USB GİRİŞ VAR
  KOMPONENT Var
  USB 2.0 Mpeg-4 AVC, Mpeg-1, MPEG-2, MPEG-4, Jpeg, Mp3, DivX
  KOMPOZIT Var
  EXTRA ÖZELLİKLER
  RESİM GÖSTERİM HIZI 100HZ
  DVB-T VAR
  DVB-C TUNER Var
  YÜKSEK KALİTE YAYIN HD
  VIDEO SİNYAL UYUMLULUĞU 1080P
  TEPKİ SÜRESİ 2
  EBEVEYN KİLİDİ Var
  SES ÖZELLİKLERİ
  HOPARLÖR 2x10 W
  ENERJİ-AĞIRLIK-BOYUT
  ELEKTRİK TÜKETİMİ (ÇALIŞIRKEN) 84 W
  STAND BY 0,15 W
  GENİŞLİK 977 mm
  DERİNLİK 86 mm
  YÜKSEKLİK (AYAKSIZ) 605 mm
  AĞIRLIK 13,7 K
   


  Yazan: gigabaytman
 2. Etkileyici görüntü ve ses teknolojileriyle evde eğlence anlayışına anlam katacak olan Philips’in yeni 5600 LED serisi, minimalist tasarımı da beraberinde getiriyor. Parlaklık, kontrast, canlı ve net görüntüler konusunda uzman olan 5600 LED serisi; 500.000:1 kontrast oranı ve 2 ms tepki süresi ile performans vadediyor. Düşük güç tüketim özelliği ve USB bağlantısı sayesinde de avantaj yaratan 5600 LED serisi, üzerinde 3 adet HDMI girişi de bulunduruyor. Böylece esnek bir kullanım imkanı sağlayan 5600 LED serisi, ayrıca tek bir kumanda ile televizyon, DVD, Blu-ray, uydu alıcı veya ev sinema sistemi gibi cihazlarınıza da uzaktan erişim imkanı sağlıyor.

  KKKK.JPG

  Pixel Plus HD ve etkileyici görünmez ses özelliğiyle kendinizi görüntünün içine bırakın.


  Parlak detaylarla eğlence aaafi
  HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD


  Pixel Plus HD, yüksek çözünürlüklü ekranlar için, her kalitedeki HD, standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde, netlik, doğal ayrıntı, canlı renkler ve doğal hareketin benzersiz bir bileşimini sunar. Tüm multimedya kaynakları ile standart TV arasında ve yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılır ve görüntünün net ve canlı olması sağlanır.

  Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 2 ms performans


  100Hz LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini geleneksel LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin aaafini çıkarabileceksiniz.

  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin aaafini çıkarın.

  DSAS.JPG

  Ful HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırır. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD gibi) titreme hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

  Zengin ve net ses.
  40W surround ses için 2.1 sistemi (2x10W ve sanal 20W)*


  Sanal 2.1 hoparlör sistemiyle gelen mükemmel 40W ses (2x10W + 20W Sanal Güç*). *Bu sanal 2.1 hoparlör sistemi, gücü akıllı bir biçimde yöneterek gücü iki katına çıkarır ve mükemmel bas sesler verir. İnce, görünmez bir hoparlör tasarımında benzersiz bir ses çıkışı veren ek konik tweeter ile sesin saflığı ve ayrıntıları sizi büyüleyecek.
  Clear Sound ile her sesi duyun
  Bir filmde veya en sevdiğiniz dizide bazı önemli anları kaçırabilirsiniz. Clear Sound, konuşma veya şarkılarda sesin anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her sesi duyar ve izlediğiniz programdan en büyük aaafi alırsınız.
  Eksiksiz dijital bağlantı artık çok basit

  panasonic-led-tv.jpg

  3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı


  HDMI, cihazlarınızdan TV'nize ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo karmaşasını ortadan kaldırmaktadır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıdığından, ekranda en yüksek kaliteyi görmenizi sağlar. TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarınızdaki birçok işlemi yapmak için Philips Easylink ile birlikte tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda. Karmaşıklık olmadan yüksek görüntü ve ses kalitesinin aaafini çıkarın.

  Uydu alıcısı olmadan HD programlar alabilmeniz için DVB-S özellikli üçlü tuner
  Dahili dijital tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan uydu, dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV aaafini çıkarın.

  Muhteşem multimedya oynatımı için USB
  USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

  LED, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

  Standart flat TV'lere göre %40'a varan oranda daha yüksek enerji verimliliği. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artışa ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalmaya yol açmıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.

  Kapalıyken 0W Güç Tüketimi

  Bu TV'deki dahili güç düğmesi sayesinde elektrik faturalarınızdaki azalmanın aaafini çıkarın. Bu sayede, kabloyu prizden çıkarmadan sıfır güç tüketimi elde edilir. İlginizi Çekebilecek Diğer Konular:


   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 08:02