400-500 liralık Telefon

• 18 Nisan 2011
  • 2254 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba 400 ve 500 arası telefon almayı düşünüyorum özellik olarak kamerasının iyi olmasını 3g görüntülü konuşma olmasını ve de müzik çalarda sesin iyi çıkmasını istiyorum bana önerebileceğiniz telefon var mı? Eğer mümkünse sony ericcson düşünüyorum bu zamana kadar kullanmadım ama gerek iç tasarımı gerekse dış tasarımı daha güzel ve cazip duruyor. Yardımcı olur musunuz lütfen ?? İlla sony ericcson olmasına da gerek yok önerebileceğiniz bu kriterlerde bir telefon

Yazan: fbarda
  2. media markta sony ericsson elm modeli var 399 tl tavsiye ederim 5mp otofokuslu kameraya sahip vga video cekiyor gercekten güzel model ve kaliteli işcilik :oke:

3. yardım için teşekkürler. .

4. Nokia'dan vazgeçme derim ben . :)

5. Peki neden nokia kardeşim ? Bir de x peria x8 için ne diyorsunuz zaten yeni bir konu açtım :)

6. Nokia'dan tek farkı : Android 1.6 .
    Bu siteyi de göz önüne alıp yorum yaptım ben :D
    Nokia üzerine çok geniş bi yelpaze var burda .
    Sony Ericsson, tercihim değil , ama burda önemli olan senin tercihin :D

7. wireless'lı 3g'li dokunmatik falan kullanamak istiyorsan fiyatı yükseltmen lazım.

8. nokia ya hiç bulaşma android gibi bir işletim sistemi varken symbianlı nokia alınmaz , hem nokia nın son zamanlarda cıkardıgı telefonlar saglam değil , x8 iyi bir telefon android işletim sistemli kapasitif ekranlı , tasarım olarakta şahane tavsiye ederim

Phantom . bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 03:08