Yardım 4 Haneli Numaralara SMS Gönderemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
4 Haneli Numaralara SMS Gönderemiyorum
Galaxy note 5 Android 6.0.1 kullanıyorum. Daha önce 4 Haneli bir numaraya sms gönderirken bir uyarı ekranı çıktı ve bende yanlışlıkla hiçbir zaman izin verme seçeneğine tıklamışım. Ve ben bunu duzeltemiyorum. Mesajlar uygulamasının verilerini falan komple temizledim ancak hala gönderemiyorum. Biri yardımcı olabilir mi?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Galaxy note 5 Android 6.0.1 kullanıyorum. Daha önce 4 Haneli bir numaraya sms gönderirken bir uyarı ekranı çıktı ve bende yanlışlıkla hiçbir zaman izin verme seçeneğine tıklamışım. Ve ben bunu duzeltemiyorum. Mesajlar uygulamasının verilerini falan komple temizledim ancak hala gönderemiyorum. Biri yardımcı olabilir mi?

Mesajlar uygulamasının verilerini sıfırlama ekranına tekrar gelip orada varsayılan lar vb bir menu olmalı orada ilgili ayarı bulabilirsin

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlar uygulamasının verilerini sıfırlama ekranına tekrar gelip orada varsayılan lar vb bir menu olmalı orada ilgili ayarı bulabilirsin
Orda onunla ilgili bir ayar yok. Sadece varsayılan mesajlaşma uygulamasını sıfırla falan var sifirliyorum her şeyi denedim ordan ama olmuyor. Göndermiyor 4 Haneli Numaralara mesaj. Başka bir mesajlaşma uygulaması yüklüyorum mesela Google un messenger ı onunla gönderiyor sorun yok
Sonunda çözdüm sorunu. Uygulamalar listesinden sistem uygulamalarını açınca Mesaj Servisi diye bir uygulama çıkıyor. Bu uygulamanın ayarlarında premium sms gönder diye bir seçenek var. Bunu daima izin ver şeklinde değiştirince sorunum düzeldi.

Üst Alt