Faturasız / Faturalı 4.5G'ye geçmek için yeni GSM numarası almak zorunda mıyım?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
4.5G uyumlu bir SIM kartınız yok ve Vodafone'dan yeni bir SIM kart çıkartmak zorundaysanız, en çok merak edilen sorulardan birisi olarak SIM kartınızı değiştirdiğinizde numaranızın da değişip değişmeyeceği karşımıza çıkıyor. Vodafone'dan Haziran 2008 itibariyle alınan tüm SIM kartları 4.5G ile uyumluluk sağlasa da, böyle bir işlem gerçekleştirmek zorunda kalırsanız eğer SIM kart ile birlikte yeni bir GSM numarası almak zorunda kalmıyor ve aynı numaradan devam edebiliyorsunuz.
 
chita_man

chita_man

Üye
Evet bende duydum yeni nesil kartlar 3g desteği varsa aktivasyon edilerek 4.5 g desteği oluyor
 
phasan

phasan

Üye
Hattın uzerıne 3g yazıyorsa 4.5g uyumludur
 

teknogezgini

Üye
Müşteri hizmetlerini aramak en garantili olanıdır
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt