Telefon Tavsiyesi 4.5g uzerınden goruntulu gorusme

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4.5g uzerınden goruntulu gorusme
arkadaslar 1500 tl kadar ekranı buyuk olan ve 4.5g yada 3g uzerınden goruntulu gorusme yapabılecegım hangı telefonlar vardır

byAndroid

byAndroid

Üye
Note 3,s5

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Aga samsung kendi markaları arasında programsız görüntülü görüşülebiliyor.ama diğer telefonlar bi programa ihtiyaç duyuyor viber,skaype vs

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4.5 G Neden Ful HD Videomu Aktararak Görüşme Yapacaksın? Daha Turkcell Harici HD Ses Ulaşimi Sağlayan Hiçbir Oparatör Bile YOk

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Aga samsung kendi markaları arasında programsız görüntülü görüşülebiliyor.ama diğer telefonlar bi programa ihtiyaç duyuyor viber,skaype vs
ıphone gıbı senın dedıgın konusma olayı
4.5 G Neden Ful HD Videomu Aktararak Görüşme Yapacaksın? Daha Turkcell Harici HD Ses Ulaşimi Sağlayan Hiçbir Oparatör Bile YOk
sonuc olarak benım aldıgım yenı telefon 4.5g uyumlu olacak

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ıphone gıbı senın dedıgın konusma olayı

sonuc olarak benım aldıgım yenı telefon 4.5g uyumlu olacak
Mobil Şebeke Üzerinden Artık Destek Veren Yok Gibi Birşey Bi Samsung Birde Nokianin Eski Modelleri Diye Biliyorumm Bence 4 G Li Al Yeterli Fazlasıyla

Rancho

Rancho

Üye
4g li telefon zaten 4.5g yi de destekler
Görüntülü konuşma olayı da telefonun markasına göre değişiyor sadece samsunglar arasında değil

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
anladığım sadece uygulama ile konuşuluyor görüntülu ozaman

byAndroid

byAndroid

Üye
anladığım sadece uygulama ile konuşuluyor görüntülu ozaman
hayır dedim yukarda note 3 ve s5 ile konuşabilirsin 1500 lira limitinde birde General mobilde var görüntülü görüşme diğer markalarda yok . programsız direk 3G üzerinden görüşüyorsun

Rancho

Rancho

Üye
hayır dedim yukarda note 3 ve s5 ile konuşabilirsin 1500 lira limitinde birde General mobilde var görüntülü görüşme diğer markalarda yok . programsız direk 3G üzerinden görüşüyorsun
Casper via v8 de de var görüntülü konuşma samsunglarda da var general mobile markasında da var

---
sadece uygulama ile değil normal konuşmadan bahsediyoruz biz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mesela lg izin vermiyor operator üzerinden görüntülü görüşmeye ve
Çalışmıyor
Ama samsung destekliyor yani ha sesli ha görüntülü aynı para veya dakikadan yiyor ben eğer destekliyrn bi yerde isem görüntülü konuşuyorum

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
byAndroid

byAndroid

Üye
O paraya da ne casper ne Gm alınır :D Samsung iş yapar

vegatablo

vegatablo

Üye
Sen iyi bir araştırma yapıp note 4 bulabilirsen en iyi seçim olur

Rancho

Rancho