4.4 KITKAT’ dan 4.2 JELLY BEAN’ e Dönüş

djnedim

Üye
    Konu Sahibi
4.4 KITKAT’ dan 4.2 JELLY BEAN’ e Dönüş
Kuruluma Başlamadan Önce * Yazılım güncellemesi sonrası tüm verileriniz silinecektir! * Lütfen tüm verilerinizi yedekleyin. Yedekleme işlemi için Google Play Store’dan yedekleme uygulamalarını yada bilgisayar üzerinden çalışan yedekleme programlarını kullanabilirsiniz.

Adım 1
SD Kart Kullanıyorsanız lütfen SD kartınızı çıkartın.
Şarjınız %35’in
üstünde olmalıdır.

Adım 2

Telefonunuzun modeline göre (4GB yada 16GB) yazılım dosyasını telefonunuza yada bilgisayarınıza indirin.

4GB İÇİN LİNK

16 GB İÇİN LİNK

Adım 3

İndirilen dosya “Dahili Depolama/Download” dizinine kaydedilecektir.

Bilgisayara indirenler için, indirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına kopyalayın (*.zip dosyası olarak). Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra USB kablosunu çıkartın.

Adım 4

(1) Sistem Güncelleme (2) Menü Tuşu (3) Yerelden güncelleme paketini seç adımlarını izleyin.

Adım 5

Çıkan ekranda “Dahili Depolama”da yazılım dosyasının bulunduğu konuma gidin ve yazılım dosyasını seçin.

Adım 6

Ekrana gelen sorguda “güncelle” seçeneğini seçiniz. Telefon kendiliğinden yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemini gerçekleştirecektir.

İlk açılış normalden uzun sürmektedir.
Yaklaşık 5 dakika. Lütfen bekleyiniz.

Kurulum işleminiz tamamlanmıştır.

Son düzenleme:

keops31

Üye
Root gozukuyo mu buna geri dönünce ?

Beyler not 3 romdan orjinal roma dondum ama not3 yaziyor acilirken bundan nasil kurtulcam yardimlariniz için teşekkürler Bekliyorum

gm discovery elite ye rom var mıı ?

Tepkiler: gofrettin76
arkadaslar telefonum gm discovery elite ve şarjı cok kısa sürede bitiyo ne yapabilirimm?

Dostum güncelleme den dosya seçince geçersiz dosya diyor

Tepkiler: trxenon

OFFCENT

Üye
Discovery air modeline 16 GB modeli uyarmi arkadaşlar acil

trxenon

Üye
Hallettim Teşekkürler herkese

OFFCENT

Üye
Discovery air için orijinal ROM yokmu ya

Son düzenleme:
"Geçersiz dosya, lütfen etkin güncelleme paketini yeniden seçin ve güncelleyin" yazısı çıkıyor ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
"Geçersiz dosya, lütfen etkin güncelleme paketini yeniden seçin ve güncelleyin" yazısı çıkıyor ne yapmalıyım?
aynı hata bendede oldu, burdan hallettim >>> bilgisayardan,
linke gir, en alttan cihazina uygun yazilim yukleme aracini indir, hallet..

Tepkiler: beskecili
aynı hata bendede oldu, burdan hallettim >>> bilgisayardan,
linke gir, en alttan cihazina uygun yazilim yukleme aracini indir, hallet..
Çok sağol abi deneyeceğim.

Tepkiler: DJ_KAFADAR
arkadaşlar tel rootlu geçerken sıkıntı yaşarmıyım ?

silgis

Üye
Elite için jelly e dönüş mümkün mü?
Elite için jelly e dönüş mümkün mü?

asadas74

Üye
16 gb için olan link çalişmiyor. gmd sunucudan silmiş bunu nerden bulabılırım... hiçbir yerde yok herkez limk koymuş biri yardım etsın elinde olan yukleyebilirmi