Yardım 4.4.2 den 4.2.2 ye geri donus. Yardim.

Sponsorlu Bağlantılar

mummy1990

Üye
    Konu Sahibi
4.4.2 den 4.2.2 ye geri donus. Yardim.
Lanet olsunki 4.4.2 I9190XXUCNG1 Rusya romu kurdum. 4.2.2 ye geri donmek icin yapmadigim kalmadi. Sitedeki resmi 4 dosyali romuda denedim ama odinde hata verdi. Arkadasimin telefondan recovery alip kendi telefonuma yukledim. Hersey iyi ama ondada soyle bir sikinti oluyor. Telefon kapali halde sarja takinca pil loading seklinde cikiyor oylece kaliyor. Cihaz sarj oluyor ancak ekran surekli acik kaldigi icin ates gibi oluyor...

Custom rom ne yazikki bu model icin bulamadim. Yardimci olmanizi bekliyorum :(

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Şimdi sen custom mu stock rom mu istiyorsun anlaşılmıyor ?

H@CKER-22

H@CKER-22

Üye
mıuı rom google den orjınal sıtesıne gır ve ındır olmadı sana buraya yuklerım s4 mınıye kur hem 4.2.2 uzerıne ınsa edılmıs hemde bı harıka sımdıye kadar gordugum romların en ıyı en stabılı en ıyı pıl gıdenı ve oldukca kalıtelı vıdeolarını ızle begenırsen kur derım orjınalı ıle hıc ugrasma ben cok denedım olmadı kernel yok donus ııcın 4.4.2 yuklerken knox gelıyo ve kernel yenılenıyo kernelı gerı dusuremıyoruz o yuzden 4.2.2 ye gecemessın yuklensede bırcok sorun olusuyo bende wlan acılmıyodu mesela ve sebeke ınternetını apn den paylaasamıyordum cıhazlar baglanıyo ama ınternete gırmıyo pıl dedıgın gıbı bırcok sorun olusuyo o yuzden sen sımdılık 4.4.2 turkıye gelene kadar mıuı ındır derım..

UpOneTR

UpOneTR

Üye
4.4.2 nin nesi var acaba ?

mummy1990

Üye
    Konu Sahibi
mıuı rom google den orjınal sıtesıne gır ve ındır olmadı sana buraya yuklerım s4 mınıye kur hem 4.2.2 uzerıne ınsa edılmıs hemde bı harıka sımdıye kadar gordugum romların en ıyı en stabılı en ıyı pıl gıdenı ve oldukca kalıtelı vıdeolarını ızle begenırsen kur derım orjınalı ıle hıc ugrasma ben cok denedım olmadı kernel yok donus ııcın 4.4.2 yuklerken knox gelıyo ve kernel yenılenıyo kernelı gerı dusuremıyoruz o yuzden 4.2.2 ye gecemessın yuklensede bırcok sorun olusuyo bende wlan acılmıyodu mesela ve sebeke ınternetını apn den paylaasamıyordum cıhazlar baglanıyo ama ınternete gırmıyo pıl dedıgın gıbı bırcok sorun olusuyo o yuzden sen sımdılık 4.4.2 turkıye gelene kadar mıuı ındır derım..
Kardes oncelikle eline saglik baya bi aciklamissin. Kernel sorununu yasadim. Wifi acilmamasi ve sebeke problemleri vs. Bana o romun linkini verebilirsen cok minnettar olurum.

H@CKER-22

H@CKER-22

Üye
telefonuna uygun olani indir kurulumu biliyorsundur sanirim cwm ile yapacaksin kurulumu youtubeden videolari izleyebilirsin.. sana 4.4.4 kitkat ve 4.2.2 jb linki verdim hangini istersen onu kur telefon modelini bilmiyorum 9190 ve 9195 iki modelde var yanlis yukleme model onemli cunku benden bu kadar yardimci olabildiysem ne mutlu takilirsan yardimci olmaya calisirim rom yukleme sorumlulugu sana aittir kolay gelsin...

Son düzenleme:

Üst Alt