GM Discovery [4.4.2][AOSP][ART] LegenD Rom V13

Sponsorlu Bağlantılar

Emrebali05

Emrebali05

Üye
1. sorunun için menü kısmında xposed uygulaması var ordan frameworkten yükle/güncelle kısmından yükleme yapın daha sonra geri gelip modüllere girip gravity box ı aktif edin ve telefonu yeniden başlatın gravtybox çalışacaktır
2. büyük ihtimalle launcherdan kaynaklanıyor başka launcher deneyin

HilalAdam123

Üye
@Emrebali05 Yardımların için çok teşekkürler dostum, peki gravitybox ile bildirim ışığını hangi adımları izleyerek aktif edebilirim ?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
ekran ayarları vardı gravity boxa girince orda en asağıda seçenek olması lazım

erhan402

Üye
Mrb romu yeni yukledim iyi guzel belki ben bulamadim bildirum cubugundaki iletileri tümünü sil yok galiba tek tek kaydirarak siliyorum

Southpaw

Southpaw

Üye
@Buğra Eline sağlık rom güzel olmuş.2 şey sormak istiyorum
1.si viper4android için ideal ayarları paylaşır mısın ben bulamadım da
2.si bu ayarlar ses profillerinde hoparlör güçlendirmesini açıyorum ama kendi kendine kapatıyor kulaklık güçlendirmesi daima açık ama hoparlör de böyle bir sorun yaşadım nasıl çözebilirim ? Şimdiden teşekkürler.
Mrb romu yeni yukledim iyi guzel belki ben bulamadim bildirum cubugundaki iletileri tümünü sil yok galiba tek tek kaydirarak siliyorum
@erhan402 kardeşim bildirim çubuğunda sağ altta 3 tane çizgi var ona bastığında hepsini siliyor

ekshimtrak

Üye
merhaba arkadaşlar. ekran görüntüsünü nasıl alabiliriz?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basarak alabilirsin

• Beğen
Tepkiler: frdgngr

BeatStation

Üye
Söylemeden edemiycem Çok Güzel Yapanın ellerine Sağlık İlk Defa ROM Yukluyorum Herşeyi Eksiksiz Yaptım Yüklerken (Birazda Açılış Ekranında Yuklenip Donup Kalmasından Korkuyordum) Vipe Dalvik Cache Felan Hepsini Eksiksiz Yaptım Şuan
Herşey Harika LegenD v14 Çıksada Yüklesek Diyorum

Bilgemet

Üye
Abi ss atarmısın

frdgngr

frdgngr

Üye
Buğra ROM çok sağlam olmuş eline sağlık ama bir sorunum var bugün kendi kendine kameraya bağlanamama hatası verdi sonrasında da sadece ön kameraya bağlanıyor. Mühendis modunda da sadece ön kamera gözüküyor .çeşitli kamera ve galeri uygulamaları yükledim sonuç aynı. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden tşkler.

kralveben

kralveben

Üye
Emeğine saglik romu yukledi tesekkurederim guzel fakat google play durdu hatasi aliyorum ne yapabilirim

Son düzenleme:
frdgngr

frdgngr

Üye
Buğra ROM çok sağlam olmuş eline sağlık ama bir sorunum var bugün kendi kendine kameraya bağlanamama hatası verdi sonrasında da sadece ön kameraya bağlanıyor. Mühendis modunda da sadece ön kamera gözüküyor .çeşitli kamera ve galeri uygulamaları yükledim sonuç aynı. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden tşkler.
sorun donanımsal mış tamir ettirdim

trxenon

Üye
1 Dosyayı indirin ve hafıza kartına atın
2- CWM menüsüne girin Wipe data factory reset yapın
3- Advanced/dalvik cache yapın
4- Romu kurun ve yeniden başlatın (Yeniden başlatırken uyarı gelirse no seçin)

1 ve 2 yi yaptım ancak 3.sü yok bende ne yapmalıyım :)

kefallica

Üye
pek stabil bir rom değil, emeğinize sağlık ama ya v12 ye döneceğim ya da v14 yapılır mı bi takım düzeltmelerle diye bekleyeceğim.. aklınız varsa telefona restart atmayın, görünüm masaüstü simge ayarlarınız falan gidiyor. bildirim geliyor, üst paneli çekiyorum bildirim gözükmüyor. orda ama, aşağı çekince yok. romu yükledikten hemen sonra pil yüzdesi %35 e kadar çok zor indi, ben vay be pil ömrünü baya uzattı derken, %35 ten aşağı 10 dakikada %2 ye düştü. enteresan:) masaüstü sayfa sayısını azaltmak istediğimde boş sayfayı silemedim..yok bildiğin silme olayı yok. gravtybox a kadar girdim bir yolu yok mu diye. restart atınca kendi kendine silinmiş. tekrar söylüyorum emeğinize sağlık ama bu geri bildirimler olmazsa düzeltmeler de olmaz, yanlış anlaşılmasın.

AuraCloud

Üye
Öncelikle yapımcıya teşekkür ederim. Gravityboxa girince framework cevap vermiyor hatası alıyorum, çözümü nedir?

zero1995

zero1995

Üye
Kardes resimleri goremiyorumda telefondan girebiliyorum anca biriniz ss atsa mumkun mu acaba tesekkur ederim simdiden :)

rizaerkoc

Üye
installation aborted hatası alıyorum nasıl geçebilirim.

aldincho

Üye
Klasör oluşturma yok mu? Bulamadım. Uygulamaları gruplandırıp klasör içinde toplamak istiyorum.

Ravni6

Üye
başka bir indirme linki verebilirmisiniz ben google drive dan indiremiyorum her zaman hata veriyor:locked::locked::locked::locked::sos:sos

Üst Alt