3g nerede var

Sponsorlu Bağlantılar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
3g nerede var
evet arkadaşlar görüntülü arama yapacağız kişinin olduğu yerde 3g varmı bu durumu öğrenmek için bana pm atabilirsiniz
(sadece turkcell numarasını öğrenebilirim )

ÖZEL MESAJ YOLLA, YARDIM ALMAK IÇIN TIKLA

• Beğen
Tepkiler: maxibrk

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Güzel bir iş olur. PM linkini de verseydin, dur ben yaparım şimdi.

Edit: Tamamdır ekledim. Tek tıkla mesaj yolla :oke:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim o kadar becerikli degilim :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Anlamadım yani nasıl oluyo zaten görüntülü arar karşı tarafta varsa konuşulur açıklayabilirmisiniz

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
şuanda sadece illerde var ilçelerde yok bu konu da merak edenler için açılmıştır :oke:

ardaaga

Üye
ama bazı ilçelerde var ben balıkesirden 2,5 saat uzaktayım bide bulunduğum yerin merkzinede yakın değilim (adada oturuyorum) ama çekiyor bazı yerlerde değisiklik gösteriyor yani

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
bazı yerlerde göstere bilir sadece illerde demişsem illaki llerde de büyük olan ilçelerde ve nufus yoğun olan yerlerde var seçekeyi kapsayan yerlerde de var :oke:

ardaaga

Üye
mulakasa gibi oluyor özür dilerim ama buranın nüfusuda yoğun değil

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
neden münakaşa gibi olsun ki sadece konuşuyoruz o zaman şebekeyi görüyordur :oke:

ardaaga

Üye
herelde

karkarkara

Üye
25bin nüfuslu bir yerde babaannem'in evinde tatildeyim ama burada yok başvurdum ama 3 gündür ilk tecrübeyi yaşayamadım....

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
WiND0WS

WiND0WS

Üye
25bin nüfuslu bir yerde babaannem'in evinde tatildeyim ama burada yok başvurdum ama 3 gündür ilk tecrübeyi yaşayamadım....

ben yasadim kardesim ama oyle reklamlarda gorundugu gibi hersey toz pembe degil :) yani goruntulu konusurken cok kesilmeler oluyor adamin yuzu sekilden sekile giriyor goruntu 10 saniye geriden geliyor + ses kalitesi cok dusuk bu 3g nin oturmasi 3 ayi bulur tam anlamiyla gorusmek icin:)

yasinadil

Üye
bizim ilçede işin açığı ilden daha iyi çekiyo anlamış değilim karabük safranbolu

ToRNaDo | GFB

ToRNaDo | GFB

Üye
ya bırakın ben bursa'nın göbeğinde oturuyorum 3G denen birşey yok.

sinem4159

sinem4159

Üye
arkadaşlar problem yok 3g ilk günde ülkemizde tüm il merkezlerinde aynı anla başladı.ve o andan itibaren 24 saat ekiplermiz çalışmada ve sıra sıra ilçelere,ufak yerleşim yerlerinede vericiler takıyor.

darülmendep

darülmendep

Üye
arkadaşlar problem yok 3g ilk günde ülkemizde tüm il merkezlerinde aynı anla başladı.ve o andan itibaren 24 saat ekiplermiz çalışmada ve sıra sıra ilçelere,ufak yerleşim yerlerinede vericiler takıyor.

Sizin bu ekipler aşağı yukarı kaç kişi! Eğer adam yoksa biz de çalışırız:D