3g mobil tv

 • 6 Ekim 2012
 • 2062 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar elime samsung u900 soul geçti ve telefonun 3g si var turkcell mobil tvye üye olmak istiyorumturkcell mobil tv yi kullanan varmı? nasıl takılma oluyormu kaç kanal var yardım edin.
   


  Yazan: mrt-06
 2. Şu an itibarı ile 57 kanal var. Takılma 3G kapsama alanı içindeyseniz olmuyor en düşük 1.5 mbit internete ihtiyaç duyuyor. Cepten izleyebilmek için 5.90 lık pakete ihtiyacınız var. Bilgisayardan izlemek için 1.90 lık paket yeterli o paket şu anda online işlemler teklifini kabul edenlere 2 ay bedava. Online islemlere girin teklifi kabul edin.
   
 3. saolunda bişey daha sormak istiyorum şimdi ben 5.90tl lik pakete üye olunca günlük yada aylık belli bir sınırı yani kotası var mı?
   
 4. Sinirsiz
   
 5. aylık 60 saat diye biliyorum
   
 6. Paket zamanı dolana kadar kullanılıyor ayrıca şunu belirteyim online işlemlerden 2aylık bedava olanı ya mesajla yada online işlemlerden iptal olmuyor. Paket üzerinden iptal oluyor ama en iyisi müşteri hizmetlerini arayın derim çünkü bu gün o iki aylık paketi online işlemlerden iptal ettim ama demekki olmamış bu gün kendisi başlangıç tv ücreti aldı bende temiz olsun diye müşteri hizmetlerinden halletim.
   
 7. 60 saat limiti Symbian, Blackberry gibi wap sitesi üzerinden izleyenler için geçerli. Android ve IOS gibi uygulama kullananlarda saat sınırı yok.

  @maxirabit, online işlemlerden değilde web sitesi turkcelltv.com dan iptal etmeniz gerekirdi.
   
 8. Bildiğim kadarıyla uygulama üzerinden birde diğer dediğim gibi iptal oluyormuş neyse,giden tl gitti nasılsa,müşteri hizmetlerini aradığımda iade edemiyoruz dedi iyi de ben size ücret iadesi istemedim zaten dedim:) Telefonun ucunda ki şaşırdı:D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 02:52