Satılık 3D Hançer Modeli


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Blender üzerinden modellenmiş 3D hançer modeli. Genel olarak piyasada 5-10 dolar civarı satmışlar . Ben de 10 dolardan yola çıkarak "70 liradan" satışa koyuyorum pazarlık yaparız almak isteyen olursa özelden yazabilir . İstek üzerine istediğiniz herhangi bir modellemeyi de yapabilirim :)
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt