Wıdget 3C Battery Monitor Widget Pro v3.18

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İçerisinde android cihazınızın mevcut pil durumu hakkında detaylı bilgileri barındıran bir mobil widget uygulamasıdır. Android 1.6 veya üzeri işletim sistemi gerektirir.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
  • Beğen
Tepkiler: The Pancar ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
rami sömürmüyorsa kullanılır, parası da iyiymiş :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

The Pancar

Üye
Teşekkürler :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt