+ 35987 İle gelen çağrıyı sakın aramayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
    Konu Sahibi
+ 35987 İle gelen çağrıyı sakın aramayın
+ 35987 alan koduyla telefonunuza yapılan cevapsız çağrıları sakın geri aramayın...

Çünkü bu alan kodu ile gelen numaralar eski 900'lü hatlar ile aynı prensibe sahip, aslında bu numara Bulgaristan da bir seks hattının çalışanı olan kızlar tarafından yapılıyor. Bu alan kodu ile gelen cevapsız aramaları yapıp sizin tekrardan o numarayı aramanızı sağlayarak sizlere kendilerini yardıma ihtiyacı olan çaresiz bir kız olarak gösteriyor sizi mümkün olabildiğince hatta tutmaya çalışarak faturanızın daha fazla gelmesini sağlıyorlar.

+3598, 35987 , 35988, 35989 alan kodlarından 6643619 gibi telefon numaralarıyla gelen aramalara dikkat ederek bu aramalara cevap vermeyin ve tekrardan aramayın tuzağa düşmeyin.

Bu gibi tuzaklara düşen çok insanımız var tabi sonucunun nasıl olacağını bilmiyorlar eğer bu yazıyı okuduysanız artık sizde biliyorsunuz ve tanıdığınız kişilere de söyleyerek onlarında aynı hataya düşmesini engellemiş olursunuz.

AMAN DİKKAT!!

Kaynak :

boyabatlım

boyabatlım

Üye
Bu aralar yine dadandılar, geçen beni de çaldırmışlar, bakiye olmadığı için arayamadım, kusura kalmasınlar ... :D

nokia_belle

nokia_belle

Üye
acaba halen arıyan yada cevap verenler var mı bunlara:hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
    Konu Sahibi
15097

15097

Üye
21. yüzyılın 12. yılındayız halen bu tip numaralara inanan insanlar var.

desiderodeniz

Üye
Ben skypten ucretli arama yapinca +31xx numara ile ariyor genelde nunara gozukmuyor gozukuncede boyle bor numara cikiyor acaba diyom sizide skype den aramasinlar ??

fnldstntn

Üye
Ben geri aramam zoru varsa kendisi arasın...Sohbet ederiz...

ecel54

ecel54

Üye
ben aramıştım 50kuruşluk kredi vardı paraya ihtiyacım var gelmek istiyorum falan dedi bende banane napayım dedim o arada kredi bitti :D

MrTech

MrTech

Üye
Ben geri aramam zoru varsa kendisi arasın...Sohbet ederiz...

+3598, 35987 , 35988, 35989 alan kodlarından 6643619 gibi telefon numaralarıyla gelen aramalara dikkat ederek
bu aramalara cevap vermeyin ve tekrardan aramayın tuzağa düşmeyin.

spy ghost

spy ghost

Üye
ararsa cevap veriyorum birşey olmuyor 1sn. de olsa açık kalıyor :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt