3250 Kilit Kodu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chawush2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefona soft format atmak istiyorum fakat kilit kodu istiyor 12345 giriyorum kabul etmiyor yani değişmiş sanırım hard format attım data kablomu pc görmüyor şuan .Acaba telefonda usb bağlantı ayarımı var?lütfen yardım edin arkadaşlar 2 sorunumuda çözmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

Hala cevap yok :agla bi bilgisi olan yokmu arkadaşlar?
 

BLaCK_ScReaM

Üye
Kilit kodunu bilmen gerekli demekki zamanında değiştirmişsin.... Ama bunun için üzülme sitede genel bir dolaşma yaptım ve bu konunun yani güvenlik koduj kırma konularının var olduğunu gördüm. Arama yaptır o zaman sorunun hallolur :spr
 

kejen

Üye
bendede ayni şey başıma geldi 3250 de
ben bulmuştum programını yapmıştım

bi ara katarım buraya su anda elimin altinda degil program
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt