3230 program yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakacoo

Üye
    Konu Sahibi
3230 program yardımı
arkadaslar benim eski telefonum 6600 dı.panoman,lenses v.b programları kullanıyordum şimdi 3230 aldım bu programları çalıştıramıyorum bunun sebebi ne olabilir ayrıa 3230 için zoom yapacak bi program bu sitede varmı

spiider

Üye
DOSTUM 3230 ÇOK KIL Bİ TELEFON BENDEDE VAR HER PROGRAMI YÜKLEME ÇÜNKÜ ÇOK SAĞLAM SAYILMAZ GENELİ BOZUK HER AN CONTAC SERVİSE YAPABİLİR

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O kadarda değil yaw çalışmıyor bazı programlar ama yapacak bişe yok.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef çalışanlar ile yetineceksiniz. :(

iOS Developer

iOS Developer

Üye
onun sebebi versiyon uyuşmazlığı ve senın kullandığın camera programlarının eski olamsı olabilir...

lossalive

Üye
Originally posted by spiider@Sep 18 2005, 05:00 PM
DOSTUM 3230 ÇOK KIL Bİ TELEFON BENDEDE VAR HER PROGRAMI YÜKLEME ÇÜNKÜ ÇOK SAĞLAM SAYILMAZ GENELİ BOZUK HER AN CONTAC SERVİSE YAPABİLİR
[post=169366]Quoted post[/post]​
Öğrendiğim iyi oldu favori telefonumdu neredeyse

enigma

enigma

Üye
kardeş telin sağlam üzülme program falan fani şey bende bir sürü dediğin programdan var sadece foto çekiyorsun başka bişiy yok. işletim sisteminin sürümü farklı yakında senin telin programlarıda yayılır. bu işten ekmek yiyenler oldukça bizde nasipleniriz. cr*ckerlar sağolsun.

ali447

Üye
valla bende de 3230 var daha 2. günden servise gitti.benim ki fabrika sorunundan dolayı ama ne yalan söylim aldığıma pişmanım.ama telefonda da her şey var.o bakımdan da iyi

cobalt

Üye
bendede 3230 var bütün programları da çalıştırıyorum. 3230 yeni çıktığında sıfır almıştım daha arıza bile vermedi ve çok memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt