3230 oyunları silemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonwalker_arc

Üye
    Konu Sahibi
3230 oyunları silemiyorum
arkadaşlar 3230 kullanıyorum telefona bikaç oyun ve program yükledim ve bazılarını silmek istiyorum fakat 1-2 tanesi hariç hiçbiri yönetici de gözükmüyo ne yapmam lazım yadım edin lütfen

msw

msw

Üye
E:\\system\app içinde ara dosyayı delete yap

moonwalker_arc

Üye
    Konu Sahibi
orda gözüküyo silmek istediğim dosyalar ama ordan silmek sorun yaşatmazmı mesela normalde bilgisayara oyun yüklesek bunu program ekle kaldırdan silmeyipde direk dosyayı delete yapınca bilgisayarda birtakım artık dosyalar bırakıyor yani senin dediğin yöntemde buna benzemezmi ?

msw

msw

Üye
Benzer ama telefonda system32 yokki artık kalsın...bilgisayarda program ekle kaldırda program görünmüyorsa naapcan aynı şeyi...direk delete...eğer öyle bi şüphen varsa C:\\system\app ye bak aynı dosya orda da görünüyorsa onu da sil..sorun kalmayacaktır..,,,

moonwalker_arc

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim mecbur böle silecez peki ama böyle olmasının sebebi nedir peki oyun yüklendiğinde simgesi menunun içindeydi ve ben bunu oyunlar klasörüne taşımıştım acaba bundan kaynaklanabilirmi saçma geliyor ama

msw

msw

Üye
Rica ederim...
Ondan değil bazı programlar yöneticide görünmüyor....bende de bazı temaları yüklerken olmuştu...

onur_poy

Üye
dostum sen bence format at en iyisi o

msw

msw

Üye
atmasına gerek yok...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Formata gerek yok.

msw açıklamış zaten.

msw

msw

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 11 2005, 10:30 PM
Formata gerek yok.

msw açıklamış zaten.
[post=163196]Quoted post[/post]​
;;)

serdar06288

serdar06288

Üye
msw doğru diyo hiç bişey olmaz onun dediği gibi yap

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1

afranpos

Üye
bende 3230 kullanıyorum sana tavsiyem vur duvara gümlesin ben öyle yaptım şimdi mutluyum arkama yaslandım iyiki ona rastladım :)

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşım aynı proları tekrardan yükle o zaman silebilirsin ;)

HASAN654

Üye
Yoneticiye gir arkadasım c ye bas olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt