3230 kullananlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
3230 kullananlar ve msn olan ve bana bu telefon nasıl kullanılacak şeklindeki sorularıma yardımcı bir msn arkadaşı aranıyor... ;)

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım edecek yawwwwwwwwww

cambaz

cambaz

Üye
    Konu Sahibi
MsvDriveE: Mesaj hafızasını MMC olarak kendinden ayarlayamayan telefonlarda, mesaj hafızanızı mmc olarak ayarlayabilirsiniz.. (Örnek: SX1 , 3230 vs
bu prg bana lazım ve bir turlu bende calışmıyor prg kapatıldı diyor çıkıyor yardım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Ozerf04
Cevap
3
Görüntüleme
88
Cevap
18
Görüntüleme
379
belgeadam
Cevap
41
Görüntüleme
497
funkankara
Cevap
2
Görüntüleme
59
ömer talat katı

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt