3200 ve 6600 için telefon formatı varmı

Sponsorlu Bağlantılar

haciomerrr

Üye
    Konu Sahibi
3200 ve 6600 için telefon formatı varmı
6600 ve 3200 için telefon formatını nerede bulabilirim? :help:

cumcum23

Üye
6600 için tel. formatı *#7370# yap şarjın full olsun herşey yolunda gider güwen bana :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
3200 için format yok ki sadece fabrika ayarlarına dönebilirsiniz.. ;)

haciomerrr

Üye
    Konu Sahibi
telefon servislerine güvenlik şifresini kırdırmak için 3100 götürdük telefonda 3200ın menüsü vardı

denizyalcin

denizyalcin

Üye
6600 için;
1-mmc ve sim kartını çıkar
2-telefon kapalıyken:
*-3-yes-üstteki açma kapama tuşu na aynı anda bas
formatting yazısı gelene kadar.
3200 için de ya *#7073# ya *#7370#
ok.?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
3200 için yanlış bilgi vermeyelim

3200 , Java Sistemli bir telefondur ve ancak Fabrika Ayarlarına Döndürebilirsiniz.

denizyalcin

denizyalcin

Üye
ya nabiyim benimde kafam karıştı nokia kullanmaya kullanmaya.doğru 3200 sadece fabrika ayarına döner.
3200 a niye format atalım ki?

GyZ

Üye
deniz yalcın çok çok çok tesekkür ederimmm...6600 a format atamıyodum sayende basardım tekrar çok tsk ederimm

Muzaffer Yildirim

Üye
yaw bende yeni aldım tlf denemek amaclı dedim bi format cekem oldu ama tr değil yaw ne olcak simdi bu eskiden tr di yardım ederseniz cok sevinirim...

hasisa

hasisa

Üye
<div class='quotetop'>(muzo_267 &#064; Apr 5 2006, 02&#58;12 AM) [post=310173]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaw bende yeni aldım tlf denemek amaclı dedim bi format cekem oldu ama tr değil yaw ne olcak simdi bu eskiden tr di yardım ederseniz cok sevinirim...
[/b][/quote]

tools = araçlar
ayarlar
telefon
ingilizcem olmadığı için bu kadar tools &#39;a gir devamını getirirsin

sarıboğa

Üye
ey vallah ..

MORTAL KOMBAT

Üye
6600 a mortal kombat 3 varmı
çalışan:@

hacker-310

Üye
bunu yap istersen teli kapat kapatma tüşüna arama(yeşil arama ) tüşüna 3(üç) birde # kare tüşüna bas hepsini bi arada yap ıolur çünkü bn hep öyle yapiyorum

Üst Alt