311 numarali oda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
311 numarali oda

Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki bir hastanede devamlı esrârengiz ölümler oluyordu.
Hemşireler haftalardır üst üste her Cuma günü 311 numaralı yoğun bakım odasına yatırılan hastaları ölü bulmaktaydılar.
Bu sırlı ölümlere uzun süre açıklama getirilemedi. Herkes meselenin çözülmesi için seferber oldu.

Uzmanlar odanın havasını bakteriyolojik bakımdan kontrol ettiler.
Güney Afrika’nın önde gelen bilim adamları ölenlerin aileleriyle üç hafta boyunca görüşmeler yaptılar.
Hatta işin içine polis girdi ve akla gelen her ihtimal tek tek değerlendirildi, ancak onların araştırmaları da sonuçsuz kaldı.
Ve tabii bu arada 311 numaralı odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyorlardı.
Son çare olarak hastaların kaldığı 311 numaralı yoğun bakım odası devamlı gözetim altına alındı ve sonunda odadaki ölümlerin sebebi ortaya çıktı.

Sonuç çok trajikomikti.
Cuma sabahı saat 6’da odaları temizleyen temizlikçi kadının, hastanın bağlı bulunduğu solunum cihazının fişini çekerek kendi elektrik süpürgesinin fişini taktığı ve işini bitirince sonra solunum cihazının fişini tekrar yerine takıp gittiği görüldü.

u_cosar

u_cosar

Üye
:kop:

-efşan

-efşan

Üye
:korktum:

tempestshine

tempestshine

Üye
Okumuştum :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu kadın kaç cinayet işlemiş böyle :hmmm Üstelik süpürge makinasıyla :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yoğun bakımda elektrikli süpürge kullanılıyormu :hmmm ilginç

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
:zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...