Telefon Tavsiyesi 3000-3500 TL arasında telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

bakinohut

bakinohut

Üye
    Konu Sahibi
3000-3500 TL arasında telefon tavsiyesi
Çok fotoğraf çeken biriyim en az 4 kameralı ve hafızası yüksek bir telefon arıyorum. Casper'ın VIA X20 telefonu hem yapay zekalı 4 kamerası hemde 128 gb hafıza desteği var. Almayı düşünüyorum casperın sitesinde de %16 indirimi varmış. Kullanan varmı ?

• Beğenmedim
Tepkiler: gonyalı, Anonymous_, Silinen Üye 777448 ve 1 kişi daha

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Oppo 2 z zarif, kamerası iyi ve 128 gb hafıza var ve sürpriz ön kamera 👍

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şu Yeni Çıkanı Değilk Mi O? Bende Düşünmuyor Değilim Şahsen. Venus V7 Kullanıyorum Eğer Satabilirsem Alıcam

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

M.F.E

Üye
Çok fotoğraf çeken biriyim en az 4 kameralı ve hafızası yüksek bir telefon arıyorum. Casper'ın VIA X20 telefonu hem yapay zekalı 4 kamerası hemde 128 gb hafıza desteği var. Almayı düşünüyorum casperın sitesinde de %16 indirimi varmış. Kullanan varmı ?
Profilinize baktım ve hemen hemen tüm paylaşımlarınız Casper ile ilgili. Yanlış anlamazsınız bir soru soracağım. Casper çalışanı mısınız?

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 777448, PALA. ve DeV/AsA

Oswaldd

Üye
yapay zekali x20 hemde 4 kamerali hemde kespır daha ne istenir :))

• Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve DeV/AsA
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Profilinize baktım ve hemen hemen tüm paylaşımlarınız Casper ile ilgili. Yanlış anlamazsınız bir soru soracağım. Casper çalışanı mısınız?
Ben daha önce başka birine aynı soruyu sordum henüz cevap alamadım.

Forumdaki etkinliğinin yüzde doksanı casper ile ilgili, bu ne aşk böyle.

Mesaj birleştirildi:

maxicep/forum Kyani ve Casper lobisinin eline düşmüş sanki.

Sürekli yalandan konular açılıyor, biri çıkıp arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim deyip ilaç satıyor (pardon tavsiye ediyor), bir diğeri çıkıp telefon alacağım ama casper'in şu modeli şu özelliklerde hem de bu fiyata süper uber diyor (e ne soruyorsun o zaman git al), şaka gibi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, M.F.E ve PALA.
Marshmallows

Marshmallows

Üye
fiyatına göre iyi telefon alınabilir

• Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA

M.F.E

Üye
@Marshmallows
@Oswaldd
Bu iki arkadaşın da genel olarak paylaşımları Casper ile ilgili. Konu sahibi ile aynı kişiler olduğundan da şüpheliyim açıkçası.
Mesaj birleştirildi:

Modeller fiyatına göre normal ancak o fiyatlara daha iyi modeller de mevcut.
Mesaj birleştirildi:

Örneğin internette Redmi Note 8 pro aynı fiyata bulunabiliyor ve özellik olarak daha iyi

• Beğen

Oswaldd

Üye
@Marshmallows
@Oswaldd
Bu iki arkadaşın da genel olarak paylaşımları Casper ile ilgili. Konu sahibi ile aynı kişiler olduğundan da şüpheliyim açıkçası.
Mesaj birleştirildi:

Modeller fiyatına göre normal ancak o fiyatlara daha iyi modeller de mevcut.
Mesaj birleştirildi:

Örneğin internette Redmi Note 8 pro aynı fiyata bulunabiliyor ve özellik olarak daha iyi
hahah guldurdun dostum evet malesef elimde 2019 sonunda aldigim 2 adet casper çöpü var (E3 ve P3) atsan atilmaz satsan satilmaz ve 2 cihazinda sorunlari var bu foruma uye olmamin sebebide bu sorunlara cozum aramakti ve yillar sonra iostan androide gectigim icin uygulama launcher vs arastirmakti yoksa forumda baska bir alakam yok. Son olarak forumda casper ile alakali tavsiye konusuna denk gelirsem tereddut etmeden casperi gömerim ben cektim baskalarida cekmesin. Yine diyorum casper PİŞMANLİKTİR.

Ek olarak forumdan kimseyi tanimam adını bile bilmem.

Son düzenleme:
  • Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Redmi Note 9 Pro kullanıyorum, kamerası ve normal performansı gayet güzel bakın derim.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Arkadaş 3000-3500 TL gibi bir bütçe ile Casper'dan çok daha iyi markalara yönelmek şart. Neden soruyorsunuz sürekli ya? Mesajlarınızın çoğu Casper ile ilgili. Kusura bakma da MTK işlemcili cihazların çöp olduğunu herkes iyi bilir. Alma, aldırma.

Son düzenleme:
  • Beğen

M.F.E

Üye
hahah guldurdun dostum evet malesef elimde 2019 sonunda aldigim 2 adet casper çöpü var (E3 ve P3) atsan atilmaz satsan satilmaz ve 2 cihazinda sorunlari var bu foruma uye olmamin sebebide bu sorunlara cozum aramakti ve yillar sonra iostan androide gectigim icin uygulama launcher vs arastirmakti yoksa forumda baska bir alakam yok. Son olarak forumda casper ile alakali tavsiye konusuna denk gelirsem tereddut etmeden casperi gömerim ben cektim baskalarida cekmesin. Yine diyorum casper PİŞMANLİKTİR.

Ek olarak forumdan kimseyi tanimam adını bile bilmem.
Lafım size değil kusura bakmayın. Forumda çok fazla Casper reklamı ile karşılaştığım için yazdım.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, DeV/AsA ve Oswaldd
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Bu konuyla birlikte tüm Casper'ciler ifşa oldu sanırım.
Hepsini alt alta yazmak isterdim ama bugün elimi bile kaldırasım yok.

Doğrudan veya dolaylı olarak bu işten para alıyorsanız lafım direkt size, almıyorsanız zaten vay halinize.

Size söyleyeceğim şey, forumlara zarar veriyorsunuz, forumun temel işlevini yıpratıyorsunuz.
Forumlar Dijital Pazarlama Kanalı olarak kullanılmamalı, ben bir konu başlığı gördüğümde spoiler reklam mı ? yoksa gerçekten biri yardım mı istiyor ? ikilemine düşmek istemiyorum.
Eminim benim gibi düşünen aklı başında başka insanlar da var, bunu görüyorum.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E, Silinen Üye 777448, Silinen Üye 2526643 ve 1 kişi daha
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap

Bu konuyla birlikte tüm Casper'ciler ifşa oldu sanırım.
Hepsini alt alta yazmak isterdim ama bugün elimi bile kaldırasım yok.

Doğrudan veya dolaylı olarak bu işten para alıyorsanız lafım direkt size, almıyorsanız zaten vay halinize.

Size söyleyeceğim şey, forumlara zarar veriyorsunuz, forumun temel işlevini yıpratıyorsunuz.
Forumlar Dijital Pazarlama Kanalı olarak kullanılmamalı, ben bir konu başlığı gördüğümde spoiler reklam mı ? yoksa gerçekten biri yardım mı istiyor ? ikilemine düşmek istemiyorum.
Eminim benim gibi düşünen aklı başında başka insanlar da var, bunu görüyorum.
Aynı konunun sahibi arkadaşına etki eden kyani ilacına bizleri kavuşturan abimizdir.

• Kahkaha
Tepkiler: Silinen Üye 777448, PALA. ve DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Dayanamadım, merak edenler profilleri tek tek inceleyebilirler.
Bu kişilerin iki ortak noktası var türk telekom ve casper.

Bazıları o kadar komik duruma düşmüş ki gülmekten yarıldım
Mesela her farklı casper konusuna ''aynı modeli ben de kullanıyorum'' diye yardırıp methiyeler düzeninden tut, bu konunun sahibi gibi daha altı ay geçmeden sanki gerçekten telefon alacakmış gibi başka bir casper modelini foruma sorması.

Arkadaşlar sa. Şarjı günü deviren, kamerası ortalamanın bi tık üstünde olan, tasarımı şık bir telefon arıyorum. Şu ana kadar yaptığım araştırmalar sonucunda 2500 liraya Casper'ın VIA S serisi telefonunu buldum. Özelliklerine baktığım zaman şunlarla karşılaştım

• 64 GB dahili hafıza
  • 284 GB harici hafıza desteği
  • şafak mavisi, istiridye beyazı ve uzay siyahı renk seçenekleri
  • 6,22’’ HD+ ekran
  • Hafif ağırlık
  • Yapay Zekalı Ön Kamera
  • 7 saat ekran süresi
Bu özelliklere bu ücret bana çok makul geldi. Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.
Mesaj birleştirildi:

Aynı konunun sahibi arkadaşına etki eden kyani ilacına bizleri kavuşturan abimizdir.

Dur, henüz Kyani'ye girmedim, önce şu işi halledelim. :gul:

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Şaşırdım
  • Cool
Tepkiler: Oswaldd, Silinen Üye 2526643, PALA. ve 1 kişi daha

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap

Dayanamadım, merak edenler profilleri tek tek inceleyebilirler.
Bu kişilerin iki ortak noktası var türk telekom ve casper.

Bazıları o kadar komik duruma düşmüş ki gülmekten yarıldım
Mesela her farklı casper konusuna ''aynı modeli ben de kullanıyorum'' diye yardırıp methiyeler düzeninden tut, bu konunun sahibi gibi daha altı ay geçmeden sanki gerçekten telefon alacakmış gibi başka bir casper modelini foruma sorması.

Mesaj birleştirildi:

Dur, henüz Kyani'ye girmedim, önce şu işi halledelim. :gul:
İçinizden bir Sherlock Holmes çıktı hocam. :D

• Kahkaha
  • Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 2526643, DeV/AsA ve PALA.