30 Matematik Çözdü Ama Puanı Sıfır!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
30 Matematik Çözdü Ama Puanı Sıfır!

Twitter'da bazı kullanıcılar, Ygs sonuçlarının açıklanmasının ardından değerlendirme yaptı. Sınava girenler puanlarının ve netlerinin eksik hesaplandığını konuşmaya başladı.

İşte o twitler:

ezgibasaran: Sevgili liseliler, Ygs sonuçları açıklandı... Bakınca bize durum raporu verin. .

RT @Rasim_Celik: @ezgibasaran 320 puan beklerken bana gelen puan 280!!!

Rasim_Celik neden? netlerini yanlış hesaplamış olabilir misin?

RT @sesasli: @ezgibasaran Oğlumunkine baktım. 10 fen çözmüştü, gelen sonuç 6 doğru, 0 yanlış biçiminde... Diğerleri de bir garip.

RT @dicleddd: @ezgibasaran baraj beklerken 333 almışım. sanırım farketmeden cemaatçi oldum.

@Rasim_Celik üzülme lütfen, uyduruk bir sınav bu, hayat bundan ibaret değil, baban da akşama yatışır bak görürsün. .

@inBiKonuscaz nasıl? o ne demek yahu? inceleyip bana bildirin lütfen.

RT @inBiKonuscaz: @ezgibasaran Kizkardesim, "Abla ben 31 matematik yaptim, sayisal puanim hesaplanmamis" diyor, noluyor yahu boyle!

@inBiKonuscaz şimdi düşüp bayılacağım!!! yanlış hatırlıyor olabilir mi???

RT @inBiKonuscaz: Sozelci kizkardesim, 30-31 tane mat. sorusu cozmus ama sonuc ekraninda sayisal puan sifir, osym'ye ulasmaya calisiyrz.

@inBiKonuscaz hemen yazın gönderin öyleyse, cevap kağıdını görmek isteyin filan bilmiyorum, bir avukat lazım size!

@inBiKonuscaz demek böyle birkaç kişi daha var. . puanları da yanlış hesapladılarsa artık ne diyeyim?!

@drbarissentuna nasıl ismi çıkıyor, puanı mı çıkmıyor?? o sayfayı PrintScreen yapıp bana email atsın Kübra. .

RT @denz_yldz: 280 beklediğim sayısal puanım 220 geldi bu da yetmezmiş gibi sözelde çözmediğim kadar yalnışım var, ne yapacağımızı şaşırdık

@drbarissentuna evet overload olmuştur diyeceğim ama bu saate kadar çıkması lazımdı??

@OzgeOLgun lys'de galiba... bir bakayım ona, kafadan söylemeyeyim

@drbarissentuna nasıl çıkmıyor? vatandaşlık no'yu ya da aday ni doğru giriyor mu?

@denz_yldz nasıl, çözmediğim kadar yanlışım var?

@cansuObiz haklısınız diyecek birşey yok

@temass yok gibi görünüyor

@kilicabd nitekim öyle tabii : )

RT @SelimSokullu: Ezgi Hanım az once RT ettiginiz durum kuzende de var, 20'den fazla soru cozmus ama sayisal puani hesaplanmamis cocugun.

@pinarunsal evet soruşturma bitmeden açıklanmayacağını söylemişlerdi, biz de çözemedik bu karar değişikliğini

_ardaa

_ardaa

Üye
bu sınav başlı başına düzmece yalan dolan ve hileyle dolu, bu yazılanlar sınavda şifre ile hile yapmayan insanların %50sinde var sanırım, kimi 50 net yapmış barajı bile aşamamış, toplu inceleme istenmesi lazım bireysel başvurular pek sonuca ulaştırmaz.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
evet öyle oldu malesef sonuclara ınanmıyorum ben hepsı bırbırıne karıstı ortaya bı corba sundular

_ardaa

_ardaa

Üye
aylardır dersaneye giden sınava hazırlanan insanlar barajı bile aşamazken laf olsun diye girip sallayanlar 350 puan aldı, bütün geleceğini buna bağlayanlar şuan psikolojisi bozuk bir şekilde evlerinde depresyon geçiriyor, mağdur olan herkes sınav sonucunun incelenmesi için talepte bulunsunlar bu sınav iptal edilmek zorunda ardından başta ösym başkanı olmak üzere tüm personel matbaa personelleri istifa etmeli milyonlarca insanın hayatıyla oynandı şuan sinirlendim yine neyse.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
okdr kolay baglandı ki adam cıkıyo
yola devam dıyo bsey yok sonuclar acıklandı yarında ıkıncı asama ıcın basvrular baslycak dyo kolayca
ne koltukmus ya gelen bırakamıyo

maxirabit

maxirabit

Üye
Yolun da taş çıkmıştır:)
Bazen arkadaşlar arasın da konuşuluyor bana diyolar ki''Sizin memleketten değil mi'' bende ''bilmem'' diyip geçiştiriyorum:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt