3. Turdaki Rakibimiz Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
3. Turdaki Rakibimiz Belli Oldu

Macar ekibi MTK`yı Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme turu ilk maçında 2-0 yenen ve tur için büyük avantaj sağlayan Fenerbahçemzin bir sonraki rakibi Azerbaycanın Inter Baku ile Sırbistan`ın Partizan takımları arasındaki mücadeleden galip çıkan takım olacak. Şampiyonlar Ligi 3. Öneleme Turu maçları 12-27 Ağustos`ta yapılacak.

Dwyane_Wade

Üye
artık fenerbahçe şampiyonlar liginde diyebiliriz...

YsF_90

YsF_90

Üye

Macar ekibi MTK`yı Şampiyonlar Ligi 2. Öneleme turu ilk maçında 2-0 yenen ve tur için büyük avantaj sağlayan Fenerbahçemzin bir sonraki rakibi Azerbaycanın Inter Baku ile Sırbistan`ın Partizan takımları arasındaki mücadeleden galip çıkan takım olacak. Şampiyonlar Ligi 3. Öneleme Turu maçları 12-27 Ağustos`ta yapılacak.
bana sorulursa rakibimiz partizan. ben kesin gözüyle bakıyorum. hayırlısı olsun inşallah. paylaşım için teşekkür ederim.

schumici

schumici

Üye
inşallah bakü olur eleyeceğiz inşallah ama hiç değilse azerbaycan futbolu da avrupadan puan kazansın:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
rakibin hiç önemi yok :) yolumuz açık.. güzel günler göreceğiz, güneşli günler.. :) :bigstar:

Calaissien

Üye
bu kötü oldu işte Bakü'nün yenmesini isterdim ama yenseler bile bize yenilecekler. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt