3 in 1 by S90 | Samuel De - Nokia Belle


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'TUĞ'

Üye
    Konu Sahibi


Author: S90 Description: Skin Author source: Samuel De Modifications: S90 Compatibility: Belle FP2/FP1/ Refresh Icon: the replacement of system and little party In the archives of three subjects (one of the original made 3 versions). Added and replaced some of the items. Test for N603belleFP2 - normal. Who should be taken away. PS Samuel De is Dsma.


 
  • Beğen
Tepkiler: Jın Kazama
yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler
 

tolgatavli

Üye
Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt