3 günlük ulusal yas ilan edildi

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
3 günlük ulusal yas ilan edildi
Dün Ankara’da yaşanan olay tüm Türkiye’nin yüreğini acıttı. Onlarca gencin toplandığı alanda terör saldırısı sonucunda patlayan bomba nedeniyle son belirlemelere göre 95kişinin hayatını kaybettiği ve 200’den fazla kişinin de yaralandığı açıklandı.

Gerçekleştirilen terör saldırı ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Cumhurbaşkanımız ile istişare ederek, terör saldırılarında hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımız, şehit polislerimiz, askerlerimiz, korucularımız için 3 gün ulusal yas ilan etme kararı aldık" dedi.

Bizde Maxicep.com ailesi olarak ölen 95 vatandaşımıza Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, KAYIP-ADAM, Hasand. ve 2 diğerleri

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yaralı vatandaşlara acil şifalar diliyorum.Tekrarı veya benzeri olmaz inşallah bir daha .

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
Hasand.

Hasand.

Üye
Hayatını kaybeden insanlara rahmet gerıde kalanlar mafiret yaralı ınsanları açil sıfa nasip etsin inşallah bır daha boyle olay yaşanmaz

CsWqIve34

Üye
Ölenlere rahmet yaralilara sifa dileriz

salock

salock

Üye
Allah bir daha böyle olaylar yaşatmasın milletimize

cihanata_1

cihanata_1

Üye
ölenlere alahtan rahmet yaralılara acil şifalar dileriz:)

KAYIP-ADAM

Üye
Allah bir daha böle bir olay yaşatmasın inşallah :( , ölenleri allah rahmet eylesin :(

Mert

Mert

Üye
Orada barış mitingine katılmış arkadaşlarımın, öğretmenlerimin yanında olamamak ayrı bi üzüntüydü. Haberi yurtta internete bakarken öğrendim. Akşama kadar aramadığım arkadaşım kalmadı orda olan. Lisedeki hocamı cesaretimi toplayıp akşam saatine doğru arayabildim. İlk başta telefonu açan olmadığında başımdan kaynar sular döküldü. Hayatımda geçirdiğim en zor 20 dakika oldu hocam beni geri arayana kadar. Çalan telefonu açarken onun sesinin çıkması için etmediğim dua kalmadı. Tanıdığım kimseye bir şey olmadı ama ortak arkadaşım olanlardan ailesi zarar görmüş çok kişi var. Hepimizin başı sağolsun.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli ve KAYIP-ADAM
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Milletimizin başı sağolsun terörü lanetliyorum vede kınıyorum

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Milletimizin Başı Sag Olsun :( Terörü Lanetliyoruz ...

Rygebin

Rygebin

Üye
Ölenlere rahmet , yaralılara şifa dilerim , bunla geçer inşallah. :(

mürteza16

mürteza16

Üye
Barış mitingi... Masum kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.