3 Boyutlu Laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Acer'ın yeni laptop'unda her şey 3D!

Win 7 ile birlikte firmalar becerilerini sergilemeye başladılar: İşte laptop'ta üçüncü boyut açılımı.Windows 7 sadece kullanıcılar için değil, üreticiler için de oldukça önemli. Üreticiler de Microsoft'un yeni işletim sisteminin sunduğu olanaklar sayesinde fark yaratacak becerilerini ön plana çıkarma şansı buluyorlar. Bu konuda Acer da önemli bir adım atmaya ve üç boyutlu görüntü desteğine sahip yeni diz üstü bilgisayarı Acer 5738DG'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Acer'ın 15,6 inçlik ekrana sahip yeni diz üstü bilgisayarı, TriDef adlı firmanın özel yazılım ve donanım özellikleri sayesinde kullanıcılara üç boyutlu görüntü keyfini yaşama imkanı sunuyor. Kullanıcılar Acer 5738DG ile gündelik programlarını her zamanki gibi iki boyutlu olarak kullanmaya devam ederken, diz üstü bilgisayar ile birlikte verilen özel gözlük sayesinde film ve oyunları üçüncü boyutlu olarak izleyebilecek ve oynayabilecekler.

Acer 5738DG şu an için sadece ABD'de satışa sunuldu ve firma yetkilileri uluslar arası satış için herhangi bir plan olmadığını belirttiler.
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
güzel bir laptop ama Acer laptop alanında pek tutulan bir marka değil..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt