3 Aylık Evli Çifti Feci Kaza Ayırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
3 Aylık Evli Çifti Feci Kaza Ayırdı

Niğde’den kamyonuna yüklenen seramiği İstanbul’a getirmek için 3 aylık eşi Hülya Ayar (31) ile yola çıkan Kenan Ayar, direksiyon hakimiyetini kaybedince önce bariyere ardından ise üst geçit ayaklarına çarptı.

Kamyonda sıkışan Kenan Ayar (37) yaklaşık 40 dakika süren çalışma sonucu çıkarıldı. Sol kol ve bacağı koptuğu belirtilen Kenan Ayar olay yerinden ağır yaralı olarak Vakıf Gruba Hastanesine kaldırılırken, hafif yaralı olarak kazayı atlatan Hülya Ayar Haseki Hastanesinde tedavi altına alındı.

O-1 Karayolu üzeri Topkapı yönünde saat 06.30 sıralarında meydana gelen kaza şöyle gelişti. Bir nakliye firmasında çalışan Kenan Ayar, önceki gün 3 ay önce evlendiği Hülya Ayar ile birlikte Niğde’den semanik yüklenen 51 AE 043 plakalı kamyonla yola çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kamyonunun direksiyon hakimiyetini kaybeden Kenan Ayar, üst geçit ayaklarına aşırı hızla çarptı. Kazada Kenan Ayar ile Hülya Beki kamyonda sıkıştı. Vatandaşların ihbarı üzerine önce olay yerine ambulans itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, hafif yaralı olan Hülya Ayar'ı çıkarıp Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderdi. Ekipler, Kenan Ayar’ı yaklaşık 40 dakika süren çalışma sonucu güçlükle çıkardı. Sol kolu ve bacağı koptuğu belirtilen Kenan Ayar, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı ama tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadı. Onlarca meraklı vatandaş yol kenarına araçlarını çekip itfaiye ve sağlık görevlilerinin çalışmalarını izledi. Yaklaşık 1 saat kapanan yol vinç yardımıyla çekilen kamyonun ardından açıldı.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
yazık yaa allah korusun

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yazık yaa üzüldüm şimdi :(

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
™ мγdяєaм;1597206' Alıntı:
3 aylık eşi ile yola çıkan Kenan Ayar, direksiyon hakimiyetini kaybedince...
Henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kamyonunun direksiyon hakimiyetini kaybeden
Gerçekten de korkunç bir olay...
Çok üzüldüm...

Ama yeni evli çift olmaları, kamyonla uzun yola çıkmaları, adamın bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi falan birleşince aklıma da pis pis şeyler geliyor yahu, ne kadar kötüyüm...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Allah Yardım Etsın

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En büyük açı Allah yardımcıları olsun.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...