2850 mAh batarya

Sponsorlu Bağlantılar

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
2850 mAh batarya

linkdeki bataryayı almayı düşünüyorum. mah değeri doğru mudur sizce ? daha uzun gider mi bataryası?

leonidas42

leonidas42

Üye

linkdeki bataryayı almayı düşünüyorum. mah değeri doğru mudur sizce ? daha uzun gider mi bataryası?

Hocam Önemli Olan Batarya Değil Telin Orjinal Bataryasıda Çok İyi Ama Telefon Çok Harcıyor. Kendi Bataryasından Fazla Gideceğini Zannetmem

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Onu Alıcağına Bunu Al Rahat Edersin ;)

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
Onu Alıcağına Bunu Al Rahat Edersin ;)
hocam yanımda taşımmak isteiyorum öyle yine de sağol ;)
Hocam Önemli Olan Batarya Değil Telin Orjinal Bataryasıda Çok İyi Ama Telefon Çok Harcıyor. Kendi Bataryasından Fazla Gideceğini Zannetmem
hocam mah değeri pilin deposudur.arabanın deposu gibi 60 litrelik deepoyla 80 litrelik depo bir olmaz yani.Benim derdım gerçekten 2850 midir diye

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve KinG Tornado
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
muhtemelen çin uyruklu bir firmanın ürünüdür
bir aralar aliexpress de note 4800 mAh (yuh) gold battery gibi bir isimi vardı ama ben önceden kendisine yedek pil almak için htc 3d evo suna almıştı bozuk pille aynı süre gidiyormuş yani değmez alacaksan yanına ikinci bir orijinal pil al yanında taşı yada taşınabilir şarj istasyonları var hem ince hem de fazla ağır değil

tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen çin uyruklu bir firmanın ürünüdür
bir aralar aliexpress de note 4800 mAh (yuh) gold battery gibi bir isimi vardı ama ben önceden kendisine yedek pil almak için htc 3d evo suna almıştı bozuk pille aynı süre gidiyormuş yani değmez alacaksan yanına ikinci bir orijinal pil al yanında taşı yada taşınabilir şarj istasyonları var hem ince hem de fazla ağır değil
eyvallah hocam en sonunda onu yapacam gibi. Birde kalın bataryalar var telefonun arka kapağını değiştirerek takıyorsunuz onlar işe yarar mı çok ağır oluyor mudur ki

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
o işe yarıyor diye biliyorum çünkü iki pili birleştirip o hale getiriyorlar ama telefonun kalınlı 1.5- 2 cm oluyor pil ve kalınlık ters orantılı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
tdd46

tdd46

Üye
    Konu Sahibi
bataaryanın değeri orjinal bataryanın sıfır hali kadar bile performan vermiyor. Orta durumda bir batarya performansı var