27 ARALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): İçinde bulunduğunuz çevreyi unutmayın ve bu durum için, hangi davranışın uygun olduğunu dikkatli bir şekilde düşünün. Düşmanlarınız olsun istemezsiniz. İnsanlara sizin hakkınızda zavallı olduğunuzu düşünme fırsatı vermeyin. İyi bir ilk izlenim yaratın.

Sadece siz ve iş arkadaşınız için biraz zaman ayırmanız gerekir. Her zaman, çeşitli etkinliklere katılıyorsunuz, arkadaşlarla buluşuyorsunuz ve sohbet etmek için bile zamanınız olmuyor.

En sevdiğiniz restoranı ziyaret edin. İyi bir yere geri gelmekte yanlış bir şey yoktur.

Erken kalkmak ve koşu gitmekten ya da bazı fitness setlerini yapmaktan çekinmeyin. Çok yakında değişiklikleri göreceksiniz.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
795
Doğuş Pertez
Cevap
6
Görüntüleme
628
abandonware
Cevap
30
Görüntüleme
2K
abandonware
.eRCaN.
Cevap
2
Görüntüleme
1K
emmi
umitgul18
Cevap
5
Görüntüleme
208K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt