26.03 Milli Maçlar - GÜVEN YÜKSEK BU KUPONA -

• 26 Mart 2013
  • 845 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

BU SEFERLİK ÜCRETSİZ ARKADAŞLAR . BANA GÜVENMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN .

Beyler kupon tutmadı ukrayna handikaptan yattık o maçdada şike yoksa birşey bilmiyorum handikap bitirmediler. ayrıyeten galler maçı sakat israil sakat diyenlerde fazla konuşmasınlar biz burda sallamıyoruz . normalde 1.05 orana handikap oynmam ama oran olsun diye ekledim gerçekten k.bkmayın telafi edicem

Yazan: frknkyhn100
  2. evi damı satıp giriyorum karşim eyvallah

3. Galler - hirvatistan maci 2 bitmez bana gore.
    Kuzey İrlanda - İsrail de 2 bitmeyebilir

4. en erken maç kaçta

5. Galler'in ne yapacağı belli olmaz, garip bi takımlar. Israil de şüpheli. Kesin bakmam buna.

6. Kardeş gallerde bale yok romsey de kırmızı kart cezalısı ayrıyete israilin bütün grup maçlarını izledim portekiz ellerinden zor kurtuldu israil bu maçı kazanamassa ya kırmızı kart görür yada yağmur kar gibi etkenlerden dolayı başka yolu yok . Tüm maçlarda lehimize k.kart vb çıkmassa kazanırız. O yüzden hiçbir kuponumda güven 10/10 değildir...

- - - Eklendi - - -

İlk maç 20.30 türkiye maçı ılgınbursa

7. galler maçı sakat gibi

8. Türkiye maci handikap sifir olur .
    Ya da 2.3 gol mantikli .

9. Hirvatistan bile çevirdi maci 9 dakika da ...
    Ukrayna yakti ... İddaa el atti yine olaya ...

10. kesinlikle katılıyorum diablos gördün kardeşim 2*0 yeniyordu moldova gibi bir takımdan 80.dk da gol yediler ondan sonra son 10 dk da atak yapmadı ukrayna top çevirdi öyle bitirdi.

11. Moldova dan gol mu yenir yahu .
    Saka gibi .
    İddaa nin pisliği olduğunu bugün milli takima tek mac yazdiklarinda anladim.
    Alayi 1 oynadi . 0 bitirdiler...

12. Bir kere daha tek golle yatmanın acısını yaşıyorum

13. Hangisinden yattin ?

14. Fransa maçına kg demiştim. Bir türlü atamadılar. O kadarda pozisyona girdiler.

15. beyler inanmassınızda aslında ilk ukrayna maçı yerine polonya 4handikaptan yazcaktım dedim 4 fark atar yatarız yerine ukraynayı koyıyım geçen hafta polonyaya vurdular moldavayada sallarlar bi kaçtane ama hata bende işte avusturya h2 yide düşündüm gibi ukraynayı koydum

16. frknkyhn100
    Burada bedelli kupon paylaşımı forum kurallarımıza aykırıdır böyle bir durum tespit edildiği takdirde üyeliğiniz silinir bilginize.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 04:25