25 Şubat 2014 Tüm Burç Yorumları [her Gün Güncellenecektir.]

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Kova Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Sosyal ilişkilerinizde bir takım gerilemeler söz konusu.
Hedeflerinize ulaşmak için gerekli güce sahipsiniz. Sessiz çalışmayı yeğlediğiniz için, çalışmalarınız anlaşılmıyor. Bugün, işinizle ilgili yapacağınız bir görüşmede ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz. İkna kabiliyetinizi, kazançlarınızı arttırma konusunda kullanabilirsiniz.Koç Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz zaman çevrenizi adeta aşka çağırıyorsunuz. Karşılıklı ilşkilerinizde doğal cazibenizi çok rahat kullanabiliyorsunuz. Bugün yaşamınıza kendi damganızı vuracaksınız.Eski aşklarla iligli takıntılarınızı son vermeyi düşünmelisiniz. Yaşamı başka noktalardan değerlendirmeye artık başlamalısınızBoğa Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

İnsanları motive etme konusunda oldukça beceriklisiniz. Bugün yaratıcılığınızın sınırlarını geniş tutuyor ve yaşamınızı anlamlı kılacak işler yapmak istiyorsunuz. Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyene işleri yeniden ele alabilirsiniz. Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulamanızda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Merkür burcunuzda geri gitmeye başladı. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya
devam etmelisiniz..Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Çevrenize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç lehinize gelişecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç 23Eylül 2013

Eski konuların tekrar karşınıza çıkması konusunda şaşırabilir, bugün geçmiş hesapları ile uğraşabilirsiniz. Mesleki konularda sistemli oluşunuzu anlamak istemeyebilirler. Birlikte iş yaptığınız kişilerin sezgisel yeteneklerine oldukça güveniyor ve size faydası olan kişilerle çalışmak istiyorsunuz. Yakın dostlarınızdan ilginç teklifler var.
Aslan Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Karşıt evinizde Merkür geri gitmeye devam ediyor. Problemleriniz gözünüzde büyütebilirsiniz. Günlük kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi konularda beklemediğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin edebilir. özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Bugün, kesin çözüm bekleyen işlerinizi ele almanı gerekebilir. Güncel olmayan olaylara çok fazla ilgi göstermek istemeyebilirsiniz. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.Merkür gezegeninin, geri hareketi sırasında dostlarınızla bir takım iletişim paroblemleri yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir gün. Çevrenizin kişisel yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var. Alçak gönüllü olmayı yeğlerken, gizli bir üstünlük duygusu ile karşınızdaki kişileri şaşırtabiliyorsunuz.


Yay Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Duygusal yönlerinizi saklamak ve kendi iç dünyanızda yaşamak isteyebilirsiniz. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi
fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Kendinizi dağıtmamalsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç 25 Şubat 2014

Merkür para evinizde geri gitmeye
devam ediyor.Alacaklı olduğunuz konularda bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz. Engeller karşısında pes etmekten hoşlanmıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle çekişmeler yaşayabilirsiniz.. Sizin isteklerinizi karşı tarafın karşılayabilmesi için otoriter olmanız, bazılarını rahatsız edecektir.

 
Son düzenleme:


Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
:tşk:
 
x-scarface

x-scarface

Üye
Helal hikmet tüm burçlar tek konuda iyi olmuş :oke:
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
rica ederim köye gidene kadar güncellemeyi düşünüyorum konuyu eğer açan kişiler olmassa
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Güncellendi .
 
codblackops2

codblackops2

Üye
konu kirliliğinden kurtulmuş olunuyor, böyle yapman iyi olmuş :oke: veya güncelleyecegine her gün 1 mesaj atarak da paylaşabilirsin
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
konu kirliliğinden kurtulmuş olunuyor, böyle yapman iyi olmuş :oke: veya güncelleyecegine her gün 1 mesaj atarak da paylaşabilirsin

köye gitmesem bu konu üst konu olur aslında hergün paylaşırdım :hmmm


- - - Eklendi - - -

yok ya konuyu güncel tutsak iyi olur benden sonra isteyen buradan devam edebilir konu kirliliği yapılmaz senin dediğin gibi
 
enterneoll

enterneoll

Üye
böyle daha iyi olmuş :)
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Güncellendi .
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
GüNcelldir.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Günceldir.
 
marist

marist

Üye
Teşekkürler.
 
 • Beğen
Tepkiler: 47MaDo47
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
:rica:
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Güncellendi.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Günceldir.
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
Günceldir.Konu Güncellemiştir .

17 Eylül 201318 Eylül 2013

Konu Güncellenmiştir.Konu Güncellenmiştir.

19 Eylül 2013konu günceldir

20 Eylül 2013konu güncellendi

21 Eylül 2013Güncellendi

23 Eylül 2013
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
hikmet366

hikmet366

Üye
  Konu Sahibi
rica ederimBir Aradan Sonra Günceldir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt