25 Adet Popüler Ücretli Android Uygulaması Tek Link(Hepsi Güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
25 Adet Popüler Ücretli Android Uygulaması Tek Link(Hepsi Güncel)

A'dan Z'ye içerisinde 25 adet uygulama var hepsi işe yarar uygulamalar Launcherlar,Antivirüs programları,spor programları,kamera programı,arama kaydedici program,kilit ekranı programı,video oynatıcı program,Optimizasyon programı vb tam 25 adet uygulama içermektedir .rar şeklindedir yani sıkıştırılmış boyutu küçültülmüştür.Ayrıca hepsi şuanki en güncel versiyondur.Temmuz ayına aittir.

Yeni android telefon aldıysanız ya da telefona format attıysanız kesinlikle önereceğim bir pakettir her alandaki uygulamalar var.

İndirme linki:

• Beğen
Tepkiler: xxgsliemrexx ve ghstr

Karavelaa

Üye
Teşekkürler.

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

securiter20

securiter20

Üye
Teşekkür ederiz. İsimlerini ve versiyonlarını liste olarak verseydin keşke.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Yine hitfile yine inmiyor..

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Tamam onlari yapiyorum ama tam indirme başlicak başarısız diyip kirmizi uyari veriyor yenile dedigimde de siteyi yeniden acmaya calisiyor haliyle herseyi bastan tekrar yapmam icin surenin dolmasi gerekiyor.. bu siteden hic indirme yapamadim CM browser kullaniyorum ..

• Beğen
Tepkiler: ComandanteRTRK
ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Tamam onlari yapiyorum ama tam indirme başlicak başarısız diyip kirmizi uyari veriyor yenile dedigimde de siteyi yeniden acmaya calisiyor haliyle herseyi bastan tekrar yapmam icin surenin dolmasi gerekiyor.. bu siteden hic indirme yapamadim CM browser kullaniyorum ..
Hocam farklı bir browser la deneyin.Ayrıca site yöneticilerine gerekli maili attım düzeltmeleri konusunda.Bu kendilerini de zora sokar.Gün sonuna kadar telefonumdan denemede bulunacağım.Tarayıcı ile alakalı ise belirtirim Mobil se ve site gereken özeni göstermezse tüm linkleri başka bir filehosta taşımaya çalışırım.Çünkü sadece bu siteye upload yapmıyorum.Yabancı sitelerinde çoğunda upload larım mevcut hepsini değiştirip köklü bir değişim yapmam gerek.Yani sadece bir dosyayı geçirmekle olmaz.
Ayrıca bildiriminiz işin teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Farkli bi tarayiciyla deneyemem hocam cihaz rootlu diger tüm tarayicilari silmiştim bu iyi diye. Ama farkli bi telden deniyim o halde.. ilginiz için sağolun

ComandanteRTRK

ComandanteRTRK

Üye
    Konu Sahibi
Farkli bi tarayiciyla deneyemem hocam cihaz rootlu diger tüm tarayicilari silmiştim bu iyi diye. Ama farkli bi telden deniyim o halde.. ilginiz için sağolun
Asıl siz ilginiz için sağolun hocam.Sadece mobile değil pc ye de upload yaptığım için çok şikayet gelmemişti mobil.Ama dediğim gibi ilgileneceğim :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228

Üst Alt